Які квіти подарувати коханій, мамі, учительці та колезі

flowers_ava

Весна – час, коли ми даруємо і отримуємо квіти. Проте для кожної жінки існує свій букет. Дізнайтеся, які квіти слід дарувати жінкам навколо вас: коханій, мамі, учительці чи бізнес-леді.

Букетом квітів можна виразити усю гамму почуттів – палку закоханість, щиру вдячність або шанобливу повагу. І щоби не помилитися у своєму виборі, вивчіть правила квіткового етикету, які для кожної ситуації передбачають відповідний букет.

Як правильно дарувати квіти

  • Для елегантного та довершеного букету важлива не лише його упаковка, але й правильна подача. Даруючи букет, його слід тримати у лівій руці, щоби права була вільною для привітання.
  • Спершу слід висловити привітання, і після цього вручити букет.
  • Той, хто отримує букет, завжди приймає його із вдячністю. У жодному випадку не можна показувати своє незадоволення букетом, чи говорити, мовляв, цього не варто було робити чи не слід було так витрачатися. Навіть, якщо букет не сподобався, потрібно подякувати тому, хто його подарував.
  • Обираючи букет, зверніть увагу, чи зручно його нести, чи можна його поставити. Букет повинен бути не лише красивим, але й практичним.
  • Якщо упаковка букета становить разом із ним цілісну декоративну композицію, то її не знімають. Попередньо перед врученням необхідно зняти із квітів велику целофанову упаковку, призначену для захисту букету під час транспортування.
  • Удома букет можна поставити у вазі на столі, якщо він не заважатиме присутнім. В офісі чи в офіційній установі букет не слід ставити на робочому столі. Вазу із квітами можна поставити в окремому місці, де вона не заважатиме робочому процесу.

Квіти для колеги по роботі чи бізнес-леді

bussines_flowers2

Для службової обстановки не підходять великі та яскраві квіти, тому букет для ділової жінки чи колеги по роботі повинен бути середнього розміру й вирізнятися лаконічністю та стриманістю. Обирайте елегантні букети круглої або неправильної форми, які підкреслюють лінії рослин та врівноважують кольори. Врахуйте, що в діловому букеті недоречні мереживо, рюші, яскраві стрічки, фольга та мішура. Стрічки та банти повинні вирізнятися стриманістю. Бізнес-букет найкраще оформити у світлих кольорах: рожевих, пастельних, білих, блакитних, жовтих. А із квітів слід обрати гербери, альстромерії, гвоздики, кущові троянди та тюльпани.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

Квіти для учительки

teacher_flowers2

Букет для учительки, як офіційної особи, вимагає дотримання певних протокольних норм. Для подарунку найкраще пасуватиме букет середнього розміру, круглої форми, в якому зібрані квіти без інтенсивного запаху. Офіційній особі не рекомендується дарувати польові квіти, навіть якщо вони виглядають дуже привабливо. Також недоречними будуть дрібні квіти, на зразок підсніжників, пролісків, маргариток та гіацинтів. Кольорова гама офіційного букету повинна бути білого, рожевого, світло-жовтого, світло-зеленого та світло-бузкового кольорів. У приміщенні, де немає можливості поставити квіти у вазу, краще дарувати аранжовану композицію в оазисі.

Квіти для мами

mamy_flowers

Букет для мами створюється виключно індивідуально. Головна вимога до нього – він повинен відповідати уявленням мами про «ідеальний букет», які можуть відображати сімейні традиції, або бути навіяними спогадами з дитинства та юності. Тому букет для мами підбирається тільки з її улюблених квітів. Це можуть бути і весняні квіти, і улюблені рожеві тюльпани, і звичайний бузковий цвіт. Як у жодному іншому випадку, букет для мами повинен бути «зі значенням».

Квіти для коханої

girl_flowers3

Букет для коханої жінки може бути великим, дуже великим, чи навпаки – дуже маленьким. Класичний «букет для коханої» має круглу форму, невеликий розмір та оформлений квітами яскравих модних відтінків. Найкраще, коли в букеті буде відображена індивідуальність жінки – враховані її улюблені квіти, колір волосся та очей і навіть ріст та вік. Проте, ніхто не забороняє дарувати і квіткову «класику» – довгу квітку-соліста, прикрашену яскравою стрічкою.

Колір букета також може багато розказати про почуття. Темно-бордова троянда промовлятиме про жагучу пристрасть, адже чим темніший відтінок квітки – тим сильніші почуття. А біло-рожевий букетик засвідчить про романтичний настрій.

Квіти для донечки

child_flowers

Букетик для маленької принцеси повинен складатися із дрібних, ніжних та нетравматичних квітів, які дитина може сама тримати в руках. Дівчинці буде значно цікавіше, якщо у букетику вона знайде цукерку або маленьку іграшку.

Юній панні пасуватиме букет із невеликих квітів – фіалок, конвалій, пролісків, ромашок, або великих квітів у бутонах ніжних кольорів. А молодим жінкам варто подарувати благородні квіти – орхідеї, троянди та гербери.

Читайте також

Квіти на День Валентина. 14 найромантичніших букетів до Дня всіх закоханих