Топові ідеї для святкових подарунків

Ходять легенди, що цей список гарантовано хороший, оскільки він заснований на перевірених даних британських вчених (жарт). Навіть якщо вас просто цікавить, на що люди витрачають гроші цього року, у нас є суб’єктивна статистика про те, що вважається модним у подарунках. Незалежно від того, чи це любителі краси, подорожні, чи просто гурмани, ми маємо ідеальний подарунок для кожного. Чи здається вам, що вони не знають, чого саме хочуть? Тоді пропонуємо вам мерщій гортати наші ідеї для натхнення та примушувати себе до радикальних нестандартних дій!

Модний рюкзак — це ідеальний варіант для подарунка!

рюкзак

Так, рюкзак! По-перше, вам не потрібно думати про упакування, адже це своєрідна торба для спакування корисних речей. Рюкзак — це дійсно корисна річ, із багатьма відділенням і кишеням, що робить його чудовою ідеєю подарунка для студентів коледжів, хлопців-техніків і людей, які вважають спортзал своїм другим домом або тих хто працює за комп’ютером, адже погодьтеся, що рюкзак зручніше, аніж сумка. По-друге, а чому б додатково не наповнити рюкзак кольоровими шкарпетками та солодощами?

Креативна кухонна техніка — це те, що так не вистачає вашій мамі!

вафельниця

Скільки разів ви гортали інтернет-магазини й дивувалися чудо-машинам у вигляді кумедних вафельниць, тостерів або, що ви думаєте про машину для приготування мініпончиків і обіцяли, що для “приколу” я її колись куплю, але ніколи не купували? Так ось, саме час для дивакуватих подарунків! 

Подарунок для гримерів, археологів, художників — пензлі для макіяжу

пензлі

Запам’ятайте наші слова, що після новорічних та різдвяних святкувань, ваші соцмережі будуть наповнені відео-розпаковками, де більшість подарунків будуть пензлі для макіяжу. Незалежно від того, чи ваші друзі тільки починають вчитися техніки макіяжу, чи просто роками не міняли пензлика для нанесення рум’ян — це непоганий подарунок.

Класні термочашки — це те, що хоче отримати у подарунок ваш колега по роботі

термос

Якщо ви маєте поблизу бодай одного кавомана, то купіть йому якісну термочашку (ще один аргумент на користь цього подарунка — ваша близька людина буде екофрендлі). 

Капець, який цей капець! Затишний подарунок для бабусі або дідуся!

капці

Хай живе домашнє взуття! Тут, будь ласка, зверніть увагу на текстуру, якість та дизайн майбутніх капців. Все повинно бути ідеальним, схожим на масаж ніг, коли обдаровуваний буде ходити в них.

Канцелярська коробка — це ж ідеальна ідея для творчих людей!

канцелярська коробка

Вони будуть дуже раді, що один із їхніх подарунків стане таким, що може бути кращим, аніж витягнути тих диваків із творчих магазинів? Цим людям подобається абсолютно все — починаючи від кольорових скріпок і закінчуючи вишивкою новорічної білочки із горішками (що там казати, я сама така…)

Книги — це просто універсальний подарунок для всіх

книга з бантиком

Відомий шотландський книгар Шон Байзелл у своїй автобіографічній книзі-щоденнику описує статистику, що чоловіки найбільше купують книги про залізницю. Задумайтеся про це…

Індивідуальний набір кристалів або прикраси із натурального каменю

прикраси із натурального каменю

Отримати коробку з кристалами, вибраними відповідно до їх знаку зодіаку, буквально подарувати їм коробку хорошої енергії та настрою. Ви не можете помилитися! Особливо, якщо це прикраси, тоді ваші близькі люди зможуть постійно носити її й думати про вас.

Світшот зі змістом — креативний подарунок для  хлопця

кумедний светр

Ви можете додати значущу дату спереду та спеціальний ініціал на манжеті. Або надрукуйте смішну фотографію людини, якій ви хочете подарувати світшот. Це стане солодким подарунком для вашого партнера або друзів!

Подарункові сертифікати — проста і класна ідея!

подарунковий сертифікат

Вони універсальні. Вони практичні. Вони зручні. Подарунковий сертифікат — безпечний та універсальний варіант для подарунка. Він дозволяє отримувачеві самостійно обрати те, що потрібно чи бажане. Це ідеальний вибір, коли ви хочете дарувати досвід або послугу, а також зручний варіант для дорогих подарунків, уникнувши проблеми з вибором.