Які кольори потрібно одягнути на Новий рік, щоб ваш 2024 був щасливим?

divchina_u_zhovtomu_ta_rozhevih_shtancyah

2023 рік був непростим для всіх нас. Ми пережили багато труднощів і випробувань. Але Новий рік вже наближається, і це чудова можливість почати все заново або продовжити його із новими силами. А що може бути кращим способом розпочати новий рік, ніж привернути до себе удачу? Згідно з давньою китайською традицією, носіння певних кольорів на Новий рік може принести удачу в різних сферах життя. У 2024 рік — рік Дерев’яного Дракона, які він кольори приготував та як їх чудово між собою поєднувати читайте далі у нашій статті.

Головні кольори 2024 року від Китайського Дерев’яного Дракона

divchina_iz_chervonim_ta_zelenim

2024 рік відчиняє широко двері, щоб зустріти величезного Дерев’яного Дракона. Не читаючи астрологів та китайських мудреців, можна припустити, що дракон любить кольори зеленого, коричневого та жовтого, а також їхні похідні відтінки. Ми радимо вам звернути увагу на особливі відтінки, такі як смарагдовий та золотий. Просто відчуйте їх елегантність та розкіш, хіба не хочеться відразу підібрати собі образ у стилі old money?

Смарагдовий зелений — це колір удачі, багатства та процвітання. Він символізує зростання, розвиток і нові можливості. Тому, якщо ви хочете залучити гроші та успіх у своє життя, обов’язково надягніть щось зелене на Новий рік.

Жовтий — це колір щастя, радості та удачі. Він символізує сонце, тепло і позитив. Тому, якщо ви хочете відчувати себе щасливішими й позитивнішими у новому році, надягніть щось жовте.

Крім того, у 2024 році також є кілька інших кольорів, які можуть принести удачу.

  • Червоний — це колір любові, пристрасті та енергії. Він символізує удачу в любові та кар’єрі.
  • Білий — це колір чистоти, спокою та гармонії. Він символізує удачу в навчанні та духовному зростанні.
  • Чорний — це колір захисту, сили та влади. Він символізує удачу в бізнесі та фінансах.

Як створити незабутній образ у новорічну ніч у смарагдових та золотих відтінків?

zolota_suknya_na_divchini

Благаю, слухайте своє серце, щоб створити образ, який вам дійсно сподобається. Вибір новорічного образу не повинен залежати від переконань ваших знайомих або химерних правил від світових стилістів.

smaragdovii_kostyum_i_bilyava_divchina

Якщо ви хочете, щоб у вашому новорічному образі були елементи зелених, коричневих, червоних або жовтих відтінків — ми знаємо, що вам порадити та чим вас надихнути! По-перше, вам не обов’язково одягати на себе золотий костюм естрадного народного артиста, а по-друге, завжди будьте собою! Ви знаєте, що смарагдовий чудово поєднується із золотим відтінком? Спробуйте одягнути сукню міді смарагдового відтінку (не забудьте про деталі, наприклад, яскраві панчохи) і додайте золота у вигляді босоніжок на високій платформі.

zelenii_pidzhak

Трендові шкіряні піджаки плачуть за вами, адже з ними дійсно можна комбінувати чудові образи (бонус: вас точно хтось зігріє цього нового року). Будьте яскравими, не забувайте про маленькі деталі — аксесуари. Саме вони завжди завершують ваш образ. Додайте беретик або масивну біжутерію.

Важливу роль також може зіграти макіяж. Як ви дивитеся на те, що під вашу жовту сорочку будуть пасувати яскраві тіні із блискітками та жовта підводка? Експериментуйте! Китайський дракон буде щасливим, якщо ви будете щасливими.