На смак весни. Модні кольори помад весни 2019

smak_vesni_pomadi2019

Що ж як не губна помада довершує увесь макіяж? Весною темна палітра кольорів відходить на другий план. На зміну темним кольорам цієї весни прийдуть помади яскравих кольорів, які виглядають ефектно та спокусливо.

Цієї весни експерти пропонують звернути увагу на декілька кольорів, які не залишать вас байдужими.

Теракотова помада

Помадами цього відтінку надають перевагу сміливі дівчата, які не бояться надмірної уваги.

terakotova_2019
terakotova_2019_1

Абрикосова помада

Абрикосова помада довершить весняний романтичний образ. Її можна використовувати в тандемі з і світлими рум’янами, нанесеними на лінію скул. Макіяж очей та брів при цьому повинен бути стриманним – туші та рідкої підводки – достатньо.

persikova_2019
persikova_2019_1

Помада в рожевих тонах

Світла рожева помада – ще одна тенденція, яка не втрачає своєї актуальності. Помадою рожевих відтінків користуються дівчата та жінки, незалежно від віку. Цього року в тренді рожеві помади з блискітками, перламутрові та з відтінком золотого.

rozheva_2019
rozheva_2019_1
rozheva_2019_2

Червона помада в різних варіаціях

Червона помада залишаєтьсятрендовою завжди. Саме червона помада, гарно нанесена на губи, здатна підкреслити всю жіночу чарівність та пристрасність.

chervona_2019

Потрібно пам’ятати, що колір помади на губах жінки – це своєрідний індикатор її настрою. Тому попри модні тенденції, ми не повинні забувати про свою індивідуальність. Обираючи губну помаду, потрібно врахувати особливості своєї зовнішності, характер макіяжу та свої вподобання.