Модний колір манікюру 2024 – ніжні персикові нігті

Якщо ви шукаєте манікюр, який буде модним і стильним у 2024 році, то персиковий манікюр — це ідеальний вибір. Ніжний і теплий колір персика ідеально підходить для будь-якого випадку, будь то повсякденне життя, робота чи особлива подія. Ми підібрали для вас неймовірно ніжні ідеї для манікюру, які будуть у тренді цього року!

Квадратна класика кольором стиглого персика

Квадратні персикові нігті

Ви просто погляньте на цей гарний колір! Шанувальниці мінімалізму однозначно будуть задоволені, адже класичні короткі квадратної форми нігті — це чудова ідея для манікюру.

Французький манікюр із нотками персика

Погодьтеся, що назва звучить смачно. Французький манікюр із ніжним рожевим кольором — це щось таке романтичне і ванільне! Якщо ви любите щось креативне, то можете легко поекспериментувати із відтінками та формами.

Шикарний та контрастний простір на ваших нігтях — це модно у 2024 році!

Не обов’язково мати всі нігтики персикового кольору, адже цей колір унікальний тим, що він вважається досить пастельним, тобто він легко поєднується із різними кольорами. Тож будьте сміливими у дизайні, слухайте своє серце, малюйте плямки, ромбики, лінії різними контрастними кольорами й будьте модними у цьому сезоні, завдяки своїй креативності.

Довгий хромований персиковий манікюр

Хромований довгий манікюр

Не знаю як вам, але цей колір точно асоціюється із початком весняного сезону. Цей персиковий довгий хромований колір манікюру просто закохує! Ба більше натхненний дизайн нігтів Гейлі Бібер, яка стала вже амбасадоркою модних манікюрів.

Модні та симпатичні листоподібні візерунки

Якщо ми й зачепили тему весни та асоціації до цієї неймовірної натхненної пори року, то погляньте на ці милі листочки та гілочки на ваших персикових нігтиках! 2024 рік повинен зароджувати лише красу та неповторність, то ж ми впевнені, що ця ідея вам точно стане до вподоби!

Персикові нігтики із персиками

Манікюр із персиками

Ніт, це не тавтологія. Ми дійсно включили манікюр із персиками, а чому власне і ні? Це креативна і модна ідея, яка буде до вподоби кожній модниці у літньому та весняному сезоні 2024 року!