Модний колір 2024 року

Колір – це наш головний інструмент у потужній мові спілкування. Це перше, що сприймає наше око, перше, що залишає відбиток у нашій свідомості. Це візуальна мова, що долає межі статі, покоління та місця проживання, передаючи повідомлення, яке всі ми можемо розкодувати. Який модний колір року обрала команда глобальних експертів із кольору в Інституті кольору Pantone?

“У пошуках відтінку, який би відтворював наше вроджене прагнення до близькості та зв’язку, ми вибрали колір, що сяє теплом і сучасною елегантністю. Відтінок, який резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми та легко поєднує молодість із позачасовим”

(с) виконавча директорка Pantone Color Institute Леатрис Айземан.

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz став модним кольором року Pantone 2024! Це оксамитовий ніжний персиковий колір (або колір персикового пуху), всеосяжний дух якого збагачує серце, розум і тіло. Поетичний і романтичний, цей чистий персиковий відтінок несе в собі вінтажну атмосферу, відображаючи минуле, трансформоване в сучасну атмосферу.

головний колір 2024 року

Чому Peach Fuzz 13-1023 було обрано модним кольором року Pantone 2024?

У складні часи, коли багато різних речей тривожать наше життя, наша потреба в підтримці та співчутті стає все важливішою. Ми прагнемо до більш спокійного майбутнього, де здоров’я та здатність насолоджуватися життям стануть пріоритетом. У світі, де акцент часто робиться на продуктивності та досягненнях, важливо пам’ятати про внутрішні цінності й знаходити час для спокою, творчості та спілкування з іншими. 

Читайте більше про модні кольори весни 2024 тут!

Вибираючи модний колір року Pantone 2024, команда Інституту хотіли висловити бажання бути поруч з тими, кого ми любимо, і радість, яку ми відчуваємо, коли ми можемо бути самими собою. Цей колір мав передавати співчуття та об’єднання, виховувати почуття тепла і затишку, що з’єднують людей та надихають нас на майбутнє.

Як можна використовувати головний колір Pantone 2024 року?

головний колір

Розкішно заспокійливий і м’який на дотик оксамитовий ніжний персиковий колір – це той самий відтінок, який обгортає та пробуджує наші почуття до заспокійливої ​​присутності тактильності та кокону. 

Колір ідеально підійде для:

  • Одягу та аксесуарів.
  • В дизайні інтер’єру та домашнього декору (створює затишну атмосферу; незалежно від того, чи це фарба на стіні, деталі у декорі чи акцент в дизайні, цей відтінок наповнює наш простір теплом і комфортом).
  • Волосся, нігті та краса вашого зовнішнього вигляду (колір надає волоссю сітловідбивальний відтінок, підкреслюючи широкий спектр відтінків; оживляє шкіру, додаючи ніжного тепла обличчю; дизайн нігтів цього відтінку виражає ніжність і романтику).
  • В дизайні упаковування та мультимедіа (має чудовий вигляд як у фізичному, так і у віртуальному світі, і привертає увагу своєю теплою та затишною текстурою).