Які джинси знову повертаються у моду?

golovna_fotka

Джинси — це найзручніший одяг і більшість модників і модниць не відмовляться від кількох пар у себе в гардеробі. Безумовно, джинси теж піддаються змінам моди.

Ви просто згадайте час, коли вузькі джинси брали своє перше місце і були скрізь, а ось, наприклад, прямі фасони джинсів були базою і досі нею залишаються. Скільки популярних зірок задавали світу моди трендів та натхнення? Дійсно, сучасні дизайнери використовують класичні джинси, як полотно і створюють неймовірні модні моделі у які важко не закохатися! Ми підготували підбірку джинсів 2023 року, які надихнуть вас спробувати щось нове та допоможуть освіжити ваш гардероб.

Скажіть, от як можна не носити джинси?

Тренди 2023 – Джинси плісе

dzhinsi11

Висока посадка — це щось із вінтажної моди наших батьків, чи не так? Чудова стилізація у вигляді великих складок додає джинсам унікальності та свободи у вашому образі. Джинси плісе гарно комбінувати із топами або боді.

Тренди 2023 – Мішкуваті прямі джинси

dzhinsi_222

Непоганий майже класичний варіант, що імітує вигляд стандартних вовняних штанів, але матеріал — денім. Такий тип джинсів часто може бути із багатьма кишенями, що робить ваш образ схожим до ляльки Bratz.

Тренди 2023 – Укорочені джинси до щиколотки

dzhinsi_333

Для когось це може здатися антитрендом, проте це не так. Укорочені джинси до щиколотки виглядають навіть дуже чудово, якщо поєднати їх із масивним взуттям або підборами. Ви тільки погляньте як ці джинси пасують акторці Дженніфер Еністон!

Тренди 2023 – Джинси з високою посадкою

dzhinsi_444

“Надуту” мішкуватість можна комбінувати із легким кроп-топом, який зробить ваш образ невимушеним.

Тренди 2023 – Джинсові комбінезони та костюми

dzhinsi_555

Повелителькою носіння джинсових комбінезонів можна сміливо вважати поп-діву Ріанну. Ще в 00-х співачка задавала тренди, комбінуючи різноманітні образи із денімом! Джинсові комбінезони або костюми можна креативно стилізувати, наприклад, нашивками або пінами.

Тренди 2023 – Джинси, які складаються із клаптиків

dzhinsi6

Блакитні, сині, білі, чорні, фіолетові, лавандові, небесні — так багато відтінків матеріалу денім, а якщо їх поєднати? Думаємо, що вийде досить цікаво і точно нестандартно!