Вправи на прес: як швидко добитись результату

training-828760_1280

Красивий підтягнутий прес завжди в моді. Виглядати так хоче кожен, але часом для цього треба докласти зусиль. Адже не усіх природа наділила ідеальною фігурою. Які ж вправи на прес потрібно робити, аби нарешті таки задоволено дивитись на себе у топі чи купальнику? Розповідаємо.

Планка

Ця вправа звучить наче й просто, але насправді справжня планка вимагає добрячих зусиль. Лише правильне її виконання зможе дати відповідний результат:

  • – впираємось пальцями ніг і руками в підлогу, витягуємо корпус, натягуємо спину, ніби проводячи пряму лінію між головою і п’ятками;
  • – підтягуємо м’язи живота і стараємось протриматись так 20-30 секунд;

Коли сил буде більше, триматись треба довше. Наприклад, 45 секунд. Головне – тримати спину прямо, а лікті – під плечима.

image3-45

Альпініст

Тут також використаємо частково планку. Стаємо у позу планки на прямих руках, підтягуємо одне коліно до грудей і повертаємось у вихідне положення.

Після цього змінюємо ногу. Таку вправу варто виконувати протягом 45 секунд.

Велосипед

Можна,звісно, і справді покататись на велосипеді. Та якщо у вас нема ані його, ані часу, «велосипед» – вправа, яка допоможе доволі швидко добитись результату:

  • – лягаємо на спину, ноги піднімаємо. Тоді згинаємо коліна так, щоб сформувати кут 90 градусів;
  • – у цій позиції нахиляємо лікоть до коліна у кілька підходів по 20 разів.
409024_1

Перекладання ніг

Лежачи піднімаємо вгору ноги, згинаємо їх у колінах і по черзі перекладаємо у різні сторони. Робимо, знову ж таки, 3 підходи до 8-10 разів. Можна також ускладнити вправу і виконувати її із випрямленими ногами.

Скручування

Різного роду скручування – також хороші вправи на прес. Наприклад, лягаємо на спину, згинаємо ноги в колінах, але стоїмо ними на підлозі. Тоді піднімаємо голову і верхню частину корпусу. При цьому м’язи пресу напружуємо і скручуємось.

Витримуємо позицію приблизно 5 секунд.

Повторюємо орієнтовно 15-20 разів.