5 знаменитостей, які стали веганами


23 July, 2018

Вегетаріанство - система харчування, яка передбачає відмову від споживання м'яса, птиці, риби та продуктів тваринного походження. Існує багато видів вегетаріанства від класичного (відмови від м'яса, риби і морепродуктів та яєць), флекситаріанства (епізодичного вживання у їжу м'яса, птахів, риби, морських продуктів) до веганства (повної відмови від будь-якого м'яса, риби та морепродуктів).

За останні 10 років кількість вегетаріанців у світі значно зросла. Ще 10 років тому, лише половина відсотка американського населення становили вегетаріанці. Сьогодні ця сума дорівнює близько 6%. Веганство та вегетаріанство - стало головним трендом способу життя.

За словами веганів, вегетаріанство - етичне харчування без продуктів тваринного походження. Крім добробуту тварин, багато людей вирішили перейти на вегетаріанське харчування для покращення стану здоров'я. Серед вегетаріанців є багато знаменитостей.

Джессіка Честейн

jesika_chestein.jpg (46.07 Kb)

Актриса Джессіка Честейн веган з 2007 року. Актриса була класичним вегетаріанцем протягом 15 років, перш ніж перейти на веганство. Мати Джесіки працює професійним шеф-кухарем у власному веганському ресторані.

Цитата:
"Я намагаюсь прожити життя, де я не сприяю жорстокості в світі" - пояснює Честейн.
. . . .

Дженніфер Лопес

6ulyublena-zachiska-zirok-ta-modelei-visokii-hvist.jpg (77.1 Kb)

Дженніфер Лопес - ще одна знаменитість, яка вирішила перейти на веганство і жодного разу про це не пожалкувала.

Пам'ятаєте кліп на пісню "Booty"? В ньому вона виглядала шалено гарячою та стрункою. Навколо неї почало ходити не мало чуток. Як виявилося, причиною втрати ваги є вегетаріанська дієта. Вона відчайдушно хотіла повернути форму після народження близнюків. Зірка стверджує, що вегетаріанство дало їй багато енергії і змусило відчувати себе набагато краще. І, очевидно, воно допомогло їй отримати те тіло, яке ми бачили у відео "Booty".

. .
. .

Мадонна

madonna.jpg (106.13 Kb)

Чудова фізична форма та хороше самопочуття - ось те, що отримала 55 річна Мадонна відмовившись від м'яса. Перестала їсти м'ясо вона в 15 років, а потім, коли сильно захопилася йогою і різноманітними духовними навчаннями, вирішила стати веганом. Своє рішення Мадонна не змінила і донині і харчується овочами, фруктами, водоростями, рисом. Гастрономічні вподобання зірки перейняли її діти, які також зараз є вегетаріанцями.

. .

Аріана Гранде

andriana_grande.jpg (104.09 Kb)

У 2013 році молода співачка Аріана Гранде стала веганом. Вона пояснила, що рослинна дієта робить її щасливою людиною. Незважаючи на італійське коріння, Аріана відмовилась від м'яса та сиру, тому що її любов до тварин переважує все інше.

Цитата:
"Я люблю тварин більше, ніж більшість людей" - розповідає Гранде.

Детальніше: Тренування та харчування Джареда Лето для ролі Джокера

Джаред Лето

jared_leto.jpg (56.25 Kb)

Соліст групи "30 Seconds to Mars" Джаред Лето став веганом в 1993 році. Джаред з любов'ю ставиться до всього живого і виступає проти винищення тварин. За все своє свідоме вегетарінство Джаред один раз з'їв тунця під час зйомок кінострічки "Олександр" та під час зйомок кліпу "A Beautiful Lie" беручи участь у ритуалі племені масаї випив напій з кров'ю жертовного козла.

Навіть для ролі Джокера у кінострічці "Загін самогубців" для набору м'язової ваги Джаред Лето не відмовився від своїх поглядів на харчування, та набирав кілограми вживаючи вуглеводи та білки рослинного походження.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали