Аж подих перехоплює! Софі Лорен знялася у фільмі для Dolce & Gabbana

sophi_loren_dg

81-річна Софі Лорен стала головною героїнею у міні-фільмі, присвяченому новому аромату від Dolce & Gabbana. Неперевершена італійська актриса, як жодна інша, зуміла передати дух романтики, сімейних цінностей та радості від життя.

Троє оскароносних італійців зустрілися на знімальному майданчику, щоб створити шедевр. Режисер Джузепе Торнаторе, композитор Енніо Морріконе та легендарна Софі Лорен створили міні-фільм, кожен кадр якого сповнений романтики та сімейної ідилії.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тіла

За сценарієм Софі Лорен грає матір великої італійської сім’ї, яка разом зі своїми п’ятьма синами повертається до родинного гнізда на Сицилію. Старовинний замок дуже гарний, але перебуває у вкрай занедбаному стані. Усі члени сім’ї, засукавши рукави, беруться до роботи – спилюють дерева, штукатурять стіни і відновлюють фрески. Коли до будинку повертається життя, його власники влаштовують велику вечірку в саду, на яку одягають своє найкраще вбрання від D&G. Настрій стає ще романтичнішим, коли один із синів закохується в запрошену дівчину і виявляє їй свої почуття трояндовою квіткою.

Лише з останнього кадру, в якому з’являється флакончик парфумів Dolce Rosa Excelsa, стає зрозуміло, що це не трейлер до нового фільму, а рекламний ролик.