Красива та молода шкіра – секрет краси Емми Стоун

dogljad_za_shkirou_emma_stone_1

Голлівудська красуня-актриса Емма Стоун, зірка фільмів «Бердмен» та «Ла-Ла-Ленд», за котрий отримала «Оскара», поділилася своїм секретом краси догляду за шкірою. Ні для кого не таємниця, що акторки, та й взагалі люди публічні змушені практично кожен день піддавати шкіру впливу великої кількості косметики і сценічного гриму. Велика кількість декоративної косметики може негативно позначитися на здоров’ї та зовнішньому вигляді шкіри обличчя. Емма Стоун поділилася своїм секретом краси шкіри обличчя. Причому, це не новомодний, надміру дорогий крем «класу люкс», а цілком доступний засіб.

Для підтримки квітучого і здорового вигляду шкіри Емма щодня використовує для догляду за шкірою обличчя натуральну олію з виноградних кісточок. Засіб це можна придбати в найближчій аптеці. Єдине, слід уважно вивчити етикетку – у складі має бути заявлено тільки 100% олії з кісточок винограду, без зайвих домішок чи розведення соєю.

Читайте також Весна-літо 2017: модні кольори для вашого волосся

Вплив олії з виноградних кісточок на шкіру обумовлено його унікальним природним складом. Омега-6 кислоти, а також інші унікальні кислоти в складі олії обумовлюють її позитивний вплив на шкіру. Особливо актуально застосування олійки для проблемної, жирної та комбінованої шкіри. Такі проблеми як шкірні висипання, дрібні зморшки і нерівний колір особи усуваються після застосування масла виноградної кісточки. Звичайно це не миттєвий результат! Слід хоча б протягом місяця використовувати олію, аби побачити результат.

Шкіра Емми ідеальна, у неї завжди квітучий і здоровий вигляд. Актриса зізнається, що вона алергік, тому уникає синтетичних продуктів зі складним складом і використовує олію із виноградних кісточок в якості зволожуючого засобу постійно. До речі, його люблять дуже багато зірок. Тільки пам’ятайте: олія повинна бути хорошої якості і підходити для догляду за шкірою обличчя. Прагнення заощадити в цій області приведе вас до лікування у дерматолога.