Модель Палома Эльзессер розказала як зробити шкіру сяючою (Відео)

Багато дизайнерів вибирають натуральний макіяж на своїх знімках. Матове обличчя можна досягти за допомогою макіяжу, а от сяюче є наслідком хорошого догляду за шкірою. Звичайно, у них є багато продуктів, які можуть допомогти вам досягти ефекту сяючої шкіри, але надзвичайно важливо проводити правильні процедури краси. Подивіться на модель plus size Палому Эльзессер, вона розповідає як підготувати шкіру до нанесення макіяжу, та відкриває таємниці про те, як сяяти, як глазурований пончик.

“Мені дуже подобається виглядати блискуче “, – говорить модель. Ми не можемо не погодитися з Паломою, сяюча шкіра – це мрія кожної жінки. Як ви бачите, модель використовує кілька продуктів для підготовки шкіри. Зрештою, ні один макіяж не може виглядати бездоганно, якщо шкіра не підготовлена і осипається. По-перше, вона очищає обличчя тонером. Палома використовує той же тонер для вух, тому що, як вона каже, “ви ж хочете, щоб текстура та колір ваших вух відповідала вашій шиї та обличчю”. Модель наносить на шкіру масла, які допомагають їй досягти сяючої та зволоженої шкіри.

1model-paloma-elzesser-rozkazala-yak-zrobiti-shkiru-syayuchoyu-video

Палома Эльзессер є шанувальником основи для обличчя Fenty Beauty by Rihanna. Мета нанесення всіх цих засобів полягає не лише в підготовці шкіри до макіяжу але й для збереження та застереження шкіри від зовнішніх подразників та косметики. Після цього, модель використовує рум’яну та хайлайтер, щоб її шкіра виглядала ще більш сяючою.

Читайте також: Що таке хайлайтер, айлайнер, каял і як ними користуватися

model-paloma-elzesser-rozkazala-yak-zrobiti-shkiru-syayuchoyu-video