Секрет схуднення Тіни Кароль

tina_karol_dieta

В своєму Інстаграмі Тіна Кароль виклала нові фото, розповіла, яка зараз її вага та поділилась секретом схуднення. Українська співачка довго йшла до поставленої цілі і досягла її. Тіна Кароль схудла і виглядає неперевершено.

Тіна Кароль розповідає, що ефективним для неї було харчування, як кажуть “клин клином”: щоб позбутись жиру, потрібно їсти жири. В її раціон входять і масло, і сир, і сосиски, і навіть сало, але вона взагалі відмовилась від вуглеводів. Овочів співачка вживає мало.

Дієта Тіни Кароль має назву “кетоз”.

dieta_tini_karol

Кетоз або так зване вуглеводне голодання є популярним методом схуднення серед зірок, хоча є шкідливим для здоров’я. Суть дієти полягає в тому, що людина повністю відмовляється від вуглеводів, а натомість “налягає” на жири, в результаті організм змушений шукати та добувати енергію з жирів і таким чином розщеплює їх.

Слід пам’ятати, що кетозна дієта не підходить вагітним та годуючим жінкам, людям, які мають захворювання нирок, печінки, серця та судин, людям з онкозахворюванням. Тому перш за все потрібно порадиться з лікарем стосовно такої зміни харчування, а тоді вже боротись з зайвими кілограмами!