Вправи для ідеальної фігури від «ангелів» Victoria’s Secret

«Ангели» Victoria’s Secret славляться ідеальними підтягнутими фігурами з красивими вигинами. Жозефін Скрівер і Жасмін Тукс вирішили поділитися з шанувальницями своїми тренуваннями. Короткі відео зі спортзалу вони викладають в загальний аккаунт в Instagram. Ми ж відібрали п’ять найкращих вправ, які можна повторити вдома без додаткового обладнання.

Підйоми ніг з положення лежачи

Починайте робити вправу з положення лежачи на спині. Вхопіться руками за опору. Зігніть ноги в колінах і підтягніть до живота. З цього положення підніміть їх вгору. Ноги повинні бути прямими. Зробіть 15 підходів по три рази. Якщо хочете отримати додаткове навантаження, не торкайтеся ногами підлоги, коли повертаєте їх в початкове положення.

1vprav-dlya-idealnoi-figuri-vid-angeliv-victorias-secret

Планка

Станьте в планку з опорою на лікті, ноги прямі. Випряміть руки і зіпріться на долоні. Ноги залиште прямими. Зробіть 2-3 підходи по 10 разів.

2vprav-dlya-idealnoi-figuri-vid-angeliv-victorias-secret

Підйоми тазу з опорою на одну ногу

Починайте виконання вправи з положення лежачи на спині. Поставте одну ногу на невисокий стіл або будь-яку іншу опору. Нога повинна бути зігнута в коліні. Іншу ногу підніміть вгору. Починайте підйом тазу. Повторіть вправу 15 разів, потім змініть ногу.

3vprav-dlya-idealnoi-figuri-vid-angeliv-victorias-secret

Присідання на одній нозі

Починайте виконувати вправу з положення стоячи. Зігніть одну ногу в коліні і відведіть її назад, зафіксувавши на опорі. Зробіть 10 присідань на другій нозі. Потім поміняйте ноги. Зробіть два підходи. Для підсилення навантаження візьміть в руки м’яч.

4vprav-dlya-idealnoi-figuri-vid-angeliv-victorias-secret

Махи ногою, зігнутою в коліні

Зіпріться прямими руками на стіл або будь-яку іншу зручну поверхню. Корпус тримайте паралельно підлозі. Відведіть зігнуту в коліні ногу назад на 90 градусів. Потім підтягніть до грудей. Повторіть 20 разів кожною ногою. Спину тримайте прямо під час виконання всієї вправи.

5vprav-dlya-idealnoi-figuri-vid-angeliv-victorias-secret