5 напоїв, які допоможуть зняти стрес

napoi_vid_stresu

Якщо ви часто буваєте у стресових ситуаціях чи відчуваєте нервову напругу, то повернутись до звичного емоційного стану можуть допомогти звичні нам напої. Ці антистресові напої ми вживаємо щодня і навіть не здогадуємось, що саме вони можуть допомогти подолати стрес. Відомий український дієтолог Світлана Фус сюди зараховує звичайну питну воду, чорний чай, імбирний чай, сік селери та відвар з апельсинової цедри.

Продукти, що допоможуть побороти стрес:

Вода.

Якщо в організмі є нестача води, то відбувається процес зневоднення, яке автоматично сприяє процесу вироблення гормонів стресу. Тому інколи для того, щоб зняти стрес, потрібно просто випити склянку води, більш того саме вода сприяє виробленню ендорфінів – гормонів задоволення. Можна пити не саму воду, а додати сік лимона чи дольку лимона, буде не лише смачніше, а й ще корисніше, бо лимон вважають одним з продуктів, які заспокоюють нерви.

. . . . .

Імбирний чай.

Щоб імбирний чай став для вас “ліками” від стресу, його потрібно вживати мінімум 1-2 рази на тиждень. Імбирний чай містить амінокислоту тріптофан, яка в організмі перетворюється в серотонін – гормон щастя. Корінь імбиру покращує кровообіг, знімає головний біль, відчуття перевтоми та напруги.

Чорний чай.

Якщо вживати чорний чай раз на добу впродовж тижня, то він стане своєрідним бар’єром для стресу, знизить артеріальний тиск і буде працювати як профілактика атеросклерозу.

Читайте : Матовий манікюр гель-лаком вдома (покрокове відео)

Сік селери.

Сік селери містить речовини, які називають фталідами, саме вони сприяють зміцненню нервової системи і нормалізують сон. Ці речовини швидко всмоктуються в кров у шлунку і активно впливають на нервову систему. Сік селери знижує рівень напруги, втоми і стресу.

. . . . .

Відвар з апельсинової цедри.

Апельсинова цедра містить ефірні олії, які володіють антидепресивними та заспокоюючими властивостями. Відвар з апельсинової цедри тонізує нервову систему, допомагає побороти відчуття втоми і додає енергії.