Як боротись з жиром на внутрішній частині стегна?

yak-borotis-z-zhirom-na-vnutrishnii-chastini-stegna

Тема схуднення є однією з найактуальніших серед жінок. Перед тим як почати боротьбу з жиром на внутрішній частині стегна, потрібно зрозуміти, що схуднути лише в одній зоні неможливо. В природі закладено так, що найбільше жиру розташовано в нижній частині тіла і затримується він там найдовше. Під час схуднення спочатку зменшуються в об’ємі руки, спина, живіт, а тоді – стегна та сідниці.

Як боротись з жиром на внутрішній частині стегна?

– Харчування. Головним фактором появи жиру є харчування та споживання більше калорій, аніж потрібно організму. Смажене, мучне, цукор та соуси – закляті вороги фігури. Для того, щоб схуднути на внутрішній частині стегон потрібно не лише зменшити споживання продуктів з категорій зазначених вище, але й відмовитись від них. Ваш раціон повинен включати низькокалорійні продукти, щоб в період фізичного навантаження спалювався саме внутрішній жир, а не калорії, отримані після обіду. Для схуднення в стегнах потрібно вживати білки і складні вуглеводи (каші, нежирне м’ясо, молочні продукти), несолодкі фрукти та багато овочів. Скоротіть звичну порцію їжі вдвічі. Повірте, вашому шлунку потрібно набагато менше ніж вам здається.

. . . . .

Однією дієтою не обійтись. До вирішення проблеми схуднення у стегнах потрібно підходити комплексно. Тобто, потрібно поєднувати дієту з тренуваннями та косметичними процедурами. Важливо виконувати вправи, які спрямовані на корекцію саме цієї зони.

– Спочатку дії – пізніше результат. Як ми зазначили, нижня частина тіла в жінок худне в остайню чергу. Саме тому, не очікуйте миттєвих результатів. В прямому сенсі, вам прийдеться попотіти.

– Пийте багато води. Вода – єдине, що допомагає пришвидшити обмін речовин та сприяє ефективнішому схудненню. Рекомендована норма води – 1,5 літри на добу не враховуючи каву, чай та інші напої.

Вправи для корекції внутрішньої частини стегна

М’язи внутрішньої частини стегна практично не беруть участі в повсякденній фізичній активності. Під час тренувань особливу увагу потрібно приділяти вправам спрямованим на корекцію проблемної зони. Найефективнішою вправою для внутрішніх м’язів стегна є махи ногами в сторону та присідання пліє.

. . . . .

Читайте також: 5 найкращих вправ для схуднення внутрішньої сторони стегон (відео)

– Стоячи перед стільцем, візьміться руками за його спинку. Виконайте по 15 махів убік кожною ногою.

– Лежачи на спині упріться на лікті. Підтягніть до грудей зігнуті в колінах ноги і вирівняйте їх. Розведіть в сторони максимально широко. Повторіть 20 разів.

– Ляжте на бік. Зігніть в коліні верхню ногу і упріться нею в підлогу перед другою ногою. Нею робіть махи вгору, якомога вище. Повторіть 20 разів для кожної ноги.