Ранкова зарядка від тренера Камерон Діаз

Якщо виконувати ранкову зарядку щодня, то ми, перш за все, наближаємось до мети – ідеальних форм, підвищуємо рівень працездатності та стресостійкості, підвищуємо імунітет і отримуємо позитивний заряд на цілий день.

rankova_zaryadka_vid_trenera_kameron_diaz

Тедді Басс – тренер голлівудської зірки Камерон Діаз, запевняє, що є декілька вправ, які допомагають привести тіло в форму мегашвидко, потрібно лише виконувати їх щодня, найкраще вранці. Комплекс вправ від Тедді Басса розрахований на 10 хвилин на день. Ці вправи спрямовані на роботу всіх м’язів тіла, тому перед їх виконанням потрібно зробити невелику розминку, щоб розігрітись. Але якщо ви хочете підсилити ефект і схуднути за допомогою ранкової зарядки, то включіть в комплекс тренувань ще ранкове кардіо, це можуть бути стрибки на скакалці – 10-15 хв., чи велотренажер – 20 хв.на середній швидкості.

Для виконання ранковою зарядки від Тедді Басса нам потрібно лише 2-охкілограмові гантелі та керемат, хоча без керемата можна й обійтись. На кожну вправу йде приблизно 30 секунд, тепм виконання обирайте самі.

Вправи для ранкової зарядки

Планка на ліктях з підйомами

Встаємо в планку на ліктіх (можна з колін), напружуємо прес, при цьому таз має створювати пряму лінію зі спиною та ногами. На рахунок один піднімаємось в планку на витягнутих руках. На рахунок два – опускаємось у вихідне положення. Робимо підйоми з правої руки. Відпочиваємо 15 секунд і повторюємо вправу ще раз, але вже з лівої руки.

Скелелази

Стаємо в планку на витягнутих руках, приставляємо праву ногу до правої руки, потім – ліву ногу до лівої руки. Підстрибуємо в присіданні і підіймаємо руки вгору ,повертаємось в планку.

Присідання з підйомом гантелей

Беремо гантелі, ноги на ширині плечей. Присідаємо, коли підіймаємось, розвертаємо трішки корпус по діагоналі і підіймаємо праву руку. Після цього присідаємо і підіймаємо ліву руку. Руки чергуємо.

Випади з гантелями

Ставимо праву ногу трішки позаду лівої і присідаємо. Коли встаємо, підтягуємо гантелі до грудей. Міняємо ноги. Робимо однакову кількість присідань на обидві ноги.

Приставні випади

Тримаємо гантелі в руках, робимо випади назад і приставляємо ногу. Потрібно зробити 10 таких випадів.

Випади в сторону

Ноги ставимо разом, гантелі тримаємо в руках. Робимо випади вправо і підіймаємо руки за спиною, зводячи лопатки разом. Те саме робимо в лівий бік.

Діагональні нахили

Ставимо ноги на ширині плечей, гантелі тримаємо в руках, нахиляємосьі доторкаємось руками з гантелями до правої стопи і встаємо. Присідаємо так само до лівої стопи.

Пліє з поворотами корпусу

Присідаємо в широке пліє, тримаємо гантелі в руках на рівні грудей і робимо короткі повороти корпусом.

Присідання в пліє з підйомом рук

Ноги ставимо ширше ніж плечі, присідаємо, коли піднімаємось підіймаємо одну руку по діагоналі. Потім присідаємо, піднімаємось, витягуючи іншу руку діагонально.

Виконуйте цю 10-тихвилинну ранкову зарядку щодня і вже через 7-10 днів результат стане помітним.