Найчастіші помилки при занятті спортом після 30 років


16 July, 2021
fitnes_pislya_30.jpg (133.26 Kb)

Займатись фізичною активністю в будь-якому віці - необхідність. Займатись фітнесом після 30 років потрібно правильно, адже мало хто знає про втрату м'язових тканин з віком. Krasainfo підготувала для тебе найчастіші помилки при занятті спортом після 30 років.

Лише кардіо, жодних силових вправ

Перша, і надзвичайно велика помилка дівчат після 30 років - уникати вправ з великим навантаженням. Займаючись кардіо, правильно харчуючись і зберігаючи свою постійну вагу, пам'ятай, що від зменшення м'язової тканини шкіра може обвиснути і спровокувати появу целюліту. Займаючись з вагою, ти підтягуєш тіло та шкіру.

. .
. . .

Виправдання, щоб уникнути тренувань

В старшому віці темп життя зростає, а енергії стає все менше. Вдома жінку виснажують діти, на роботі - різні доручення, а на тренування 30 хвилин немає. Однак, в такому темпі необхідно тренуватись і підтримувати своє здоров'я. Тренування 1-2 рази в тиждень здатне зробити будь-яку людину щасливішою, більш організованою та допомагає відпочити від рутини, тим самим уникаючи депресії.

Читайте також: Найчастіші помилки при занятті спортом після 30 років

Сидіти на жорстких дієтах

Сидіти на жорстких дієтах справа, яку краще залишити для 16-ти річних дівчат, які нічого в них не тямлять. В дорослому ж віці потрібно споживати вуглеводи, білки і жири в оптимальному співвідношенні. Однак, якщо твоя мета - схуднути, то організму потрібно отримувати на 15% менше калорій, ніж витрачати.

1naichastishi-pomilki-pri-zanyatti-sportom-pislya-30-rokiv.jpg (104.28 Kb)

Виконувати вправи не правильно

Навіть якщо ти займаєшся фітнесом давно, і здається, добре розбираєшся в техніці - це не означає, що тренер тобі не потрібен. Часом банальні помилки допущені в базових вправах здатні навантажити не ті м'язи. А іноді не так поставлена нога під час присідання здатна обернутись великою проблемою зі спиною. Тому потрібно консультуватись з тренером хоча б тоді, коли ти змінюєш свою програму тренування.

. . . . .

Захоплюватися кардіотренуванням

Помилковим уявленням є те, що якщо ти годинами займатимешся на біговій доріжці при цьому займаючись аеробікою, ти схуднеш швидше. Ні, ти виснажиш організм і спровокуєш появу стресу. А для того, щоб скинути зайву вагу достатньо 40-60 хвилин кардіо в день.

. . . . .

Думати, що вже пізно почати тренуватись

Запам'ятай: м'язи однаково добре реагують на навантаження в 18- 25 та 35-45 років. Головною умовою є те, що потрібно займатись правильно та без помилок.

2naichastishi-pomilki-pri-zanyatti-sportom-pislya-30-rokiv.jpg (139.08 Kb)

Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали