Чому коричневі джинси — це новий осінній тренд?

korichnevi_shtani

Якщо зазирнути у шафу сучасних модниць, то ви точно там знайдете класичні сині джинси. Безумовно денім може бути світлого, темного, кремового або кольору індиго, оскільки все залежить від образу та смаку його власниці. Раніше коричневий денім вважався застарілим, але зараз, коли мода повертається до 2000-х років, він стає дійсно модним трендом.

Ба більше, коричневий — це точно асоціативний колір осені. Знаменитості та модні подіуми все частіше віддають перевагу коричневим джинсам, адже з ними дійсно можна створити цікаві образи, комбінуючи з не менш трендовими речами цього прохолодного сезону.

Коричневі джинси: як їх носити стильно?

Дизайнери та модні бренди постійно експериментують з денімом, але поки не знайшли його ідеального поєднання. Ми впевнені, що саме коричневий колір стане трендом цього осіннього сезону, адже, банально, проте цей колір (і взагалі всі темні кольори) простіше комбінувати з іншими кольорами (особливо із пастельними відтінками), ніж яскраві.

Коричневі джинси можна носити в будь-якому сезоні, вони дійсно добре поєднуються з різними стилями одягу та підходять для різних заходів. Коричневий денім виглядає більше елегантно, ніж звичайні сині джинси. Повірте, такі джинси можуть додати образу більшої вишуканості та свіжості.

Погляньте на Гейлі Бібер. Вона створила цікавий образ із коричневими джинсами, просто одягнувши поверх чорної футболки, шкіряну куртку. Її образ виглядає дійсно трендовим. Зверніть увагу на аксесуари, які лише підсилюють образ: маленька чорна шкіряна сумка, окуляри, великі сережки та ремінь, який чудово поєднується із джинсами. Цікаво, що золоті відтінки непогано пасують до коричневих, хіба ні?

geili_biber_korichnevi_dzhinsi

Коричневі джинси не лише підходять для осінніх образів, але й до зимових теж. Взагалі, коричневі кольори та відтінки асоціюються з природою, тому не дивно, що вони ідеально підходять для прохолодних сезонів, адже добре комбінуються з теплими речами, такими як куртки, светри та об’ємне взуття.

Більшість стилістів запевняє, що коричневі джинси більш універсальні, ніж сині. Погоджуємось, адже їх можна носити як на роботу, так і на прогулянку, на вечірку або на побачення. Не бійтеся експериментувати із різними стилями одягу, від класичного до casual.

Коричневі джинси — це новий тренд, тому що вони є більш універсальними та стильними, ніж класичні сині джинси. Якщо ви шукаєте нові джинси, які стануть улюбленим предметом вашого гардероба, коричневий денім — це чудовий вибір.