Модні купальники літа 2017 (Частина Друга)

modni_kupalnyky_2017_2

Продовжуємо підбірку наймодніших купальників літнього сезону 2017. Якщо ви пропустили початок нашої статті, то ласкаво просимо – Модні купальники літа 2017 (Частина Перша)

Продовжуємо!

Купальники із глибоки вирізом V

10_hlybokyi_vyriz

Пам’ятаєте, як глибокі вирізи захопили модні тенденції в одязі? Щось подібне відбувається і з купальниками вже певний час. Часто подібні купальники здаються настільки відвертими, що їх знаменують трьома Х-ми. Подібні відгуки отримали навіть такі відомі бренди як Myra Swim, Filthy Haanz та Sirenes De Soleil. Це, безумовно, один із найсексульніших купальників літа 2017, всі будуть у захваті, а від того й лютувати, побачивши вас в одному із таких купальників на пляжі.

Бікіні на шнурочках

12_bikini_na_shnurochkah

Так, це вже класика, але також це тренд серед модних купальників літа 2017. Вони не втратили актуальності, та навіть попри фрази «та ми знаємо», їх не бояться обговорювати та просувати на своїх показах мод і Lybethras, і Love & Lemons, і Silvia Ulson. Ще імен? Тож подібні купальники бікіні досі в тренді.

Відтінки жовтого

15_vidtinky_govtogo

Жовтий колір – величезний тренд 2017-го року, можливо, найпопулярніший колір не тільки літнього сезону, але й року в цілому. Виявляється, літні тенденції цей колір теж не обійшов. Немає значення яка модель купальника, майже неонові жовті кольори просто всюди на прем’єрах модних купальників у 2017-му. Цей відтінок чудово підходить як для купання, так і для загару. Відомі бренди купальників, такі як Invista, Mint Swim, G Saints, та Issa de’ Mar граються із тим, що ви вважаєте сексуальним, максимально застосовуючи жовті відтінки.

Хиже забарвлення

16_hyzge_zabarvlennja

Модні купальники 2017 не обійшлись без забарвлень, у стилі великих кішок. Модельєри чудово міксують гепардові та тигрові орнаменти.

Сучасна пляжна броня

18_suchasna_pljagna_bronja

Довгі рукави та тендітне бікіні? Ви будете в шоці, але так, такі купальники стають все більш популярними. Якщо у 2016-му їх було не так вже й багато на показах мод, цього року купальники такого типу займають свою нішу все більш впевнено.

Креативні закриті купальники

19_kreatyvni_zakryti_kupalnyky

Сіточки та парео використовуються дизайнерами так вдало, що іноді здається – це невід’ємна частина купальника, просто ще одна його деталь.

Купальники із високою талією

21_kupalnyky_iz_vysokou_talieu

Висока талія повертається в тренди, і робить це вже кілька років поспіль. Дизайнери пропонують використовувати їх із більш зрілим макіяжем, що дозволить вам не те щоб виглядати старшими, радше серйознішими та із незвичною для навколишніх ізюминкою.

Купальні топи

23_kupalni_topy

Спортивні футболки на показах модних купальників 2017 були досить несподіваними, але зовсім не зайвими. Вони чудово підходять для запобігання опіків, довго не зношуються та чудово комбінуються, як виявилось, із бікіні. Декотрі моделі таких купальників створені спеціально для плавання.

Початок статті читайте тут – Модні купальники літа 2017 (Частина Перша)