Дякую за каву

coffee-continents-1024

Привіт, Щоденник красуні!

Вирішила написати тобі, щоб подякувати за каву, якою ти мене пригостив. Наше з тобою знайомство відбулося зовсім недавно, але ти уже став мені рідним і близьким.

Надворі зима, і сіра погода навіває на мене нудьгу. У такі дні так хочеться чогось яскравого, теплого і зігріваючого. Коли на мене находить сум, я починаю шукати в інтернеті літні пейзажі, класні фотки, які надихають мене і створюють настрій. Тоді я роблю собі чашечку кави, смакую її маленькими ковточками і уявляю себе десь на теплому морі.

Ось так у Фейсбуці я знайшла тебе. Спочатку мені сподобалися твої класні фотографії, а потім я зачиталася статтями. Ти розказав мені стільки цікавого! Про те, як зберегти свою красу і настрій зимою, але найбільше мені сподобалося Навколо світу з кавою за 7 днів!. Ти ніби прочитав мої думки. Я точно так само робила – пила каву і фантазувала, ніби я кудись їду 🙂 А тут у мене з’явився такий класний попутчик.

Я дуже рада, що знайшла тебе. Щоденник красуні, тепер ти завжди зі мною 🙂

Ілона

Щоденник красуні:

Дорога Ілоно! Дякуємо, що написала про свої враження. Для нас це дуже важливо – знати, що статті надихають наших читачів. До зустрічі на сторінках Щоденника красуні!

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook: Щоденник красуні

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденника красуні.