Вічно молоді. Актриси, які віднайшли секрет молодості


26 January, 2016
golden_globe_20161.jpg (60.71 Kb)
Можна й досі вірити в існування чарівного еліксиру вічної молодості. А можна взяти приклад із голлівудських зірок, які створили молодість власними руками. Без ботокса і пластики.

Кейт Бланшетт, 46 років

kate_blanshett.jpg (131.75 Kb)
Коли погляд зупиняється на Кейт Бланшетт, ніколи не зрозуміло, що приховується за її загадковою усмішкою. Можливо, секрет молодості та бездоганного вигляду?
Як би там не було, актриса точно знає, як зробити свою шкіру фарфоровою, а акторську кар’єру – успішною.
Нещодавно з’явився ще один привід захоплюватися актрисою та її свідомими вчинками. Разом із чоловіком, сценаристом Ендрю Ептоном, вона удочерила дівчинку Вів’єн, у зв’язку із чим заявила про припинення кар’єри на увесь 2016 рік, аби повністю присвятити себе вихованню дочки.

Анджеліна Джолі, 40 років

angy_jolie.jpg (130.36 Kb)
Жінка, яка зуміла реалізувати себе, як актриса, режисер, сценарист, громадський діяч, дружина та мама, точно знає рецепт особистого щастя. А щасливі і люблячі завжди молоді. Утім, Джолі бережливо ставиться до того, що отримала від природи. Наприклад, акторка регулярно робить триступінчастий догляд за шкірою Triad Facials, розроблений її особистим косметологом Девідом Колбертом. Цю дієву процедуру Анджеліна завжди проводить перед відповідальними заходами та кінозйомками.

Джулія Робертс, 48 років

julia_roberts.jpg (131.01 Kb)
На рахунку Джулії чимало кар’єрних досягнень. Оскароносна роль Ерін Броковіч, загальна любов глядачів після виходу «Красуні» та звання найвпливовішої жінки в Голлівуді. При таких життєвих вимогах Джулія залишається такою ж милою, як і десятиріччя тому. На питання про вічну молодість, акторка відповідає з іронією: «Я пишаюся тим, що під моїм капотом ніхто не копирсався». ДЗдоровий спосіб життя, антивікові засоби для догляду за шкірою та волоссям і, звісно, регулярність у догляді, – ось, що підтримує її красу. Мабуть, вміння бути щасливою і частіше посміхатися і є тим чудодійним еліксиром молодості.

Читайте також: Апельсиновий цукровий скраб для тілаДженніфер Еністон, 46 років

jen__eniston.jpg (142.99 Kb)
Дивлячись на Дженніфер, неможливо повірити у цифри її віку. Здається, вона завжди буде юною та сяючою, безтурботною «подружкою» із «Друзів». Такий вигляд дається акторці не легко: схильна до повноти, вона десятиліттями підтримує свої форми виснажливими фізичними тренуваннями та регулярним доглядом. «У наші дні жінка може зберегти молодість без пластичної хірургії завдяки LED-терапії, хорошим лазерам, які підтягують м’язи обличчя, правильним кремам та маскам», – переконана актриса.

Кейт Вінслет, 40 років

kate_winslet.jpg (100.63 Kb)
Чи в катастрофічному «Титаніку», чи поруч із впливовим Стівом Джобсом – Кейт Вінслет завжди «своя» у ролі. Ця дивовижна здатність перевтілюватися, мабуть, і допомагає актрисі скидати з себе усі негаразди, які можуть відобразитися на її зовнішності. Кейт є відомою противницею ботоксу та пластики і не приховує, що її молодість ховається на дні баночок з косметичними антивіковими засобами, багатими на антиоксиданти, а також в сонцезахисних кремах.

Кейт Бекінсейл, 42 роки

kate_bekinsale.jpg (133.02 Kb)
Роки обходять Кейт стороною, залишаючи її обличчя вільним від свого руйнівного впливу. Та, все ж таки, містика тут ні до чого. Це зразковий приклад того, як дбайливий і регулярний догляд за шкірою може творити чудеса. Кейт старанно очищає обличчя, користується антивіковими кремами та веде здоровий спосіб життя. Ось і весь секрет молодості.

Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали