Заручини – один із найтрепетніших моментів у житті кожної жінки. Новина, про яку хочеться розповісти цілому світові. Або ж показати. Наприклад, похвалитись у соцмережах романтичним фото, де на руці щасливиці красується заручальне кільце. Тому каблучку на заручини треба обрати так, щоб цілком і повністю задовільнити власницю. Розповідаємо найцікавіше.
Де обирати каблучку на заручини
Ювелірних магазинів, бутиків та острівців у великих торгових центрах сьогодні не бракує у жодному місті. Бігати скрізь у пошуках та порівняннях – справа невдячна, тому варто просто визначитися із тим магазином, який буде оптимальним у ціні та якості. Заручальна каблучка – прикраса особлива, її часто передають із покоління в покоління, тож потрібно бути упевненим, що ювелірний виріб зможе пережити роки і не втратити своєї привабливості.
Як обирати каблучку на заручини
Салон чи магазин, який поважає і себе, і покупця, ніколи не залишить клієнта сама на сам із муками вибору. Тут завжди присутній консультант, який зможе відповісти на усі запитання та порадить найкраще із асортименту.
Наприклад, у мережі магазинів «Ювелірна Карта» навіть на сайті завжди доступний працівник, котрий допоможе зорієнтуватися найвибагливішому клієнту. Тому обрати каблучку на заручини буде вже не буде так складно.
І ця допомога справді потрібна, адже, скажімо лише ця мережа, пропонує найрізноманітніші прикраси із червоного, жовтого та білого золота. Обирати можна 585 чи 750 пробу металу. А самі вироби ще й прикрашені вставками із напівдорогоцінних чи дорогоцінних металів. Це можуть бути:
- • діаманти;
- • топази;
- • цирконій;
- • фіаніт та інші.
Погодьтеся, для пересічної людини впоратись самотужки доволі складно.
Як вгодити нареченій
Завдання підвищеної складності – каблучка в першу чергу має запасти у душу обраниці. Це ж не просто подарунок на день народження чи будь-яке інше свято.
Останнім часом все більше випадків, коли наречена погоджується обрати такий важливий подарунок сама. І це хороше рішення, адже тоді точно усі залишаться задоволеними. Якщо ж дівчина прагне сюрпризу, завдання ускладнюється.
Проте в обох випадках можна скористатись послугою «Під замовлення». Тут уже можна розгулятись найприскіпливішій фантазії та в результаті отримати ексклюзивну прикрасу.
Яка ж дівчина не зрадіє тому, що на її пальчику красується унікальний перстенець. Такий, якого нема ні в кого на цілій планеті. Здається, дуже такий вибір каблучки не може бути невдалим.
Як вкластись бюджет, обираючи каблучку
Ситуації в житті бувають різні, але істина одна – кожна наречена заслуговує на найкращу каблучку. Позичати кошти на таку покупку, звісно ж, не личить. У такому випадку на допомогу приходить послуга «Оплата частинами».
Це дуже зручно, адже виручає нареченого у скрутному становищі.
Історія заручальної каблучки
Якщо ж ви досі вважаєте, що заручальна каблучка – це лише модний ритуал і не більше, то мусимо запевнити, що аж ніяк.
Дарування перстня напередодні весілля своїй обраниці – дуже давня традиція. Є твердження, що коріння сягають ще часів єгипетських фараонів.
Щоправда, у ті часи кільця робили із очерету і носили їх на безіменному пальці. До речі, також неспроста. У давні часи вважалось, що саме безіменний палець має безпосередній зв’язок зі серцем.
Трохи пізніше традицію почали переймати й інші народи. Звичайно, у ті часи не усі мали можливість придбати каблучку із дорогого металу. А ті, що мали золоті кільця, берегли їх як зіницю ока – одягали лише на різні святкування. А в будні носили прикраси з простішого металу.
Масовість традиція здобула вже у ХХ сторіччі.
Заручальні прикмети
Оскільки, як ми вже розібрались вище, традиція заручальної каблучки дуже давня, то й не дивно, що ця тема тісно переплетена прикметами та народними повір’ями.
Ось лише кілька найцікавіших:
- • Не можна дозволяти іншій людині знімати заручальний чи обручальний перстень. Вважається, що так можна «зняти» здоров’я, силу та навіть матеріальне благополуччя;
- • Втратити заручальну каблучку до весілля – поганий знак. Він віщує неприємності, сварки та обман.
- • Ніколи не давайте приміряти заручальну каблучку подрузі чи знайомій. Вважається, що це може відштовхнути подружнє щастя;
- • Заручальний перстень прийнято передавати з покоління в покоління – як знак сімейного щастя.