Як самостійно зробити бомбочку для ванни без формочки (відео)

yak-samostiino-zrobiti-bombochku-dlya-vanni-bez-formochki

Сьогодні популярною стала натуральна косметика для догляду за тілом та обличчям зроблена в домашніх умовах. Одним з таких засобів стала бомбочка для ванни. Бомбочка являє собою шиплячу капсулу, яка при взаємодії з водою бурлить та насичує воду корисними для тіла мінералами та маслами.

Насамперед бомбочка являє собою спа-компонент, який допомагає зняти стрес та підняти настрій. Другою, не менш важливою, дією, є корисний вплив на тіло. Ефект буває різний, він залежить від компонентів з яких складається бомбочка. На сучасному ринку існує великий вибір бомбочок від дорогих до дешевих, від ефективних до просто бурлячих.

Таку бомбочку можна зробити вдома, прикладаючи мінімум зусиль та коштів. Навіть якщо у вас немає спеціальної форми для бомбочок, її можна замінити як формочкою для кексів так і формувати її в поліетиленовому пакеті.

Для виготовлення бомбочки своїми руками вдома потрібно:

– 4 ст.л. соди;

– 2 ст.л. лимонної кислоти;

– 2 ст.л. попередньо подрібнену морської солі (вона повинна бути сухою). Можна використовувати також сухі вершки, сухе молоко. Залежно якого ефекту ви хочете;

– Квітки ромашки, календули, лаванди або будь-які інші аптечні трави. Їх можна не додавати, але вони дають гарний вплив на шкіру. Потрібно також додати, що після прийняття ванни з ними потрібно буде добряче повозитись, оскільки вони можуть забити стокові труби;

– 2 ст.л. рослинної олії (базової). Хорошим варіантом є використання оливкової, кокосової, мигдальної олії;

– Для аромату можете додати 10-20 крапель ефірної олії аромату якому ви надаєте перевагу. (на упаковці вказана кількість допустимих крапель ефірної олії для прийняття ванни).

yak-1samostiino-zrobiti-bombochku-dlya-vanni-bez-formochki

Сода та лимонна кислота – це два складники, які відповідають за те, щоб бомбочка шипіла та бурлила. Морська сіль, сухі вершки або молоко відповідають за те, щоб зробити шкіру ніжною. Сухі квітки допоможуть позбутися від прищів, зняти почервоніння та зволожити шкіру. Базові олії відповідають за те, щоб живити шкіру. Ефірні олії, залежно від того з чого вони зроблені, мають також позитивний ефект на нервову систему та допомагають боротись з стресом. Якщо у вашому арсеналі немає деяких складників або ви просто хочете побачити бурління бомбочки, то ефірну олію, квітки та базову олію можна не додавати.

Виготовлення бомбочки своїми руками вдома:

1. Соду разом і з лимонною кислотою потрібно ретельно перемішати між собою.

2. Додати подрібнену морську сіль, сухі вершки, молоко або крохмал і також ретельно перемішати.

3. Додати квітки за бажанням. Ретельно перемішати.

4. Додати 2 ст.л. базової олії і ретельно перемішати всі складники до вигляду мокрого піску.

5. Додати ефірну олію. Кількість крапель для прийняття ванни вказана на упаковці, це може бути від 10 до 20 крапель. Ретельно перемішати.

6. З пульверизатора окропіть суміш водою. Вистачить 1-2 пшиків. Ретельно перемішайте.

7. В прозорий поліетиленовий пакет засипте суміш та міцно зв’яжіть так, щоб складники набились в одне ціле без повітря. В цей момент, ви можете формувати з нього різні форми – сердечко, капсула і т.д. і залиште на 15 хв.

8. Витягніть бомбочку з пакету та покладіть на аркуш паперу, дощичку, фольгу, пергаментний папір. Якщо це літо, поставте бомбочки під сонячне проміння і вони можуть висохнути від 2 до 24 годин. Якщо сонця немає, то пасочки сохнуть від 2 до 12 днів.