5 помилок, здатних зруйнувати найміцніші стосунки

Слова та дії, що руйнують кохання

Ревную – значить люблю…

Багато дівчат вважають ревнощі ознакою кохання. Насправді ж це симптом недовіри та параноїдального характеру. Жодному чоловіку не сподобаються безпричинні звинувачення та агресія. Стосунки неможливо зміцнити, читаючи повідомлення коханого та перевіряючи його кишені. Такі речі відштовхують будь-яку адекватну людину.

revnist

Твої ідіотські розваги…

Якщо хобі коханого не руйнує життя – воно має право на існування. Не критикуйте чоловіка за речі, які приносять йому задоволення. Інакше він сприйматиме вас як людину, котра псує все хороше. Постарайтеся полюбити розваги коханого, або знайдіть з ним спільні хобі, що будуть приносити задоволення вам обом.

Слухайте всі: мій чоловік…

Не робіть зауважень та не говоріть дошкільних слів при сторонніх людях. Така поведінка принижує партнера, показує його слабкість. Також публічні образи демонструють, що ви живете з чоловіком, котрий вас не влаштовує. Нарешті, в компанії друзів неможливо побудувати конструктивний діалог.

ruinuyut-golovna

Якщо у вас є зауваження – висловіть їх у тихій та спокійній атмосфері. Це дозволить уникнути сварок та пришвидшить позитивні зміни.

Я хоч завтра готова розійтись…

Якщо ви не впевнені у стосунках, вирішуйте проблеми, а не висловлюйте свої страхи. Фрази в стилі “я не хочу шукати спільну квартиру, бо через півроку ми можемо розійтися” – це завжди погано. Чоловіки чують їх так: “я не вірю у наші стосунки”. І вони мають рацію.

Живу заради коханого…

Не відмовляйтеся від власних інтересів, хобі, амбіцій. Жінки, що зациклені на хатніх справах і обслуговуванні чоловіка, швидко набридають. Залишайтеся цікавою, амбітною та сильною особистістю, з якою хочеться дружити.

domogospodarka