Тренди пластичної хірургії 2020 року

Найпопулярніші пластичні операції у 2020 році: прогнози від хірургів

Ліпосакція

golovna

Ліпосакція (видалення відкладень жиру хірургічним способом) користуватиметься попитом протягом всього року. Ця операція дає змогу радикально скинути вагу без жодних зусиль. Втім, для досягнення бажаного результату знадобиться 2-3 місяця. Також пацієнтам слід бути готовими до болю і неприємних відчуттів.

Ліпосакція популярна серед всіх груп населення.

Блефаропластика

ochi

Блефаропластика (корекція вік) вийде на новий рівень популярності. Ця операція дозволяє усунути нависле віко, асиметрію очей, “мішки”. Вона популярна серед жінок 35-45 років, що хочуть позбавитись від перших ознак старіння. Також до неї вдаються азіатські дівчата, котрі бажають європеїзувати свою зовнішність.

Ринопластика

nis

В 2020 році зросте попит на ринопластику – зміну розміру або форми носа. Ця операція дозволяє “прибрати горбинку”, усунути сліди від травм, позбутися дефектів. Також з її допомогою усувають проблеми з диханням. Ринопластика популярна серед дівчат віком від 18 до 25 років.

Маммопластика

grudi

Маммопластика десятиліттями зберігає статус найпопулярнішої пластичної операції. З її допомогою відновлюють фігуру після вагітності, усувають дефекти, отримують “форми” своєї мрії. Щороку тисячі жінок звертаються до лікаря, або збільшити або зменшити розмір грудей. Ця послуга популярна серед дівчат та жінок всіх вікових категорій.