Що робити, коли всі навколо одружуються

szo-robiti-koli-vsi-navkolo-odruzhuyutsya

Якщо навколо всі одружуються, а ти досі без пари то нескладно впасти в депресію. Якщо у тебе зараз немає відносин або досі не кличуть заміж не засмучуйся, в цьому є безліч плюсів, які ти не помічаєш.

1. Спілкуйся з друзями, у яких теж немає пари

Якщо весілля ти відвідуєш частіше, аніж героїні зарубіжних мелодрам виходять заміж, тоді тобі варто звернути увагу на тих людей, хто досі без пари, так само як і ти. З такими людьми ти зможеш відвідувати концерти, подорожувати і знайомитись з новими людьми. Зустрічі після роботи у барі, сніданки або ланч за чашкою кави та плітки допоможуть розслабитись та підняти настрій. Не потрібно вважати себе негарною, неправильною лише тому, що ти ще не зустріла свою людину. Просто насолоджуйся життям, адже час який ти гаєш на те, щоб аналізувати свої комплекси, можеш провести весело та незабутньо.

2.Думай про себе

У тебе є набагато більше часу, аніж в одружених подруг, який ти можеш витрачати на себе. Ти незадоволена своєю фігурою? Запишись в спортзал або на плавання, аеробіку. Хочеш навчитися робити приголомшливий макіяж або зачіски – є величезна кількість курсів, в тому числі онлайн. А якщо ти занадто втомлюєшся на роботі, просто купи ароматну пінну для ванни і свічки із запахом лаванди або троянди і полежи у ванні. Адже тобі не потрібно нікуди поспішати, готувати їсти і т.д.

Читайте також: Як самостійно зробити бомбочку для ванни без формочки (відео)

3. Перестань комплексувати і переживати

Припини думати про самотність як про недолік. Негативні думки не несуть ніякої практичної цінності для тебе, зате погіршують настрій. Якщо ти постійно думаєш, наприклад, про те, як підеш на весілля друзів одна, ти заздалегідь налаштовуєш себе на негатив. По-перше, це далеко не факт – адже ти можеш зустріти свою долю коли завгодно і де завгодно. А по-друге, якщо ти дійсно вкрай хвилюєшся цим моментом, захопи з собою друга або подругу. Всі твої думки – це лише припущення. Не приховуй емоції. Обговорюй цю тему з подругою. Головне – не звинувачуй себе за те, що у тебе немає серйозних стосунків.

1szo-robiti-koli-vsi-navkolo-odruzhuyutsya

4. Будь оптимістом

Навіть якщо в цьому місяці ти йдеш на третє весілля, а побачень було лише два – не потбно постійно про це думати. Визнай, що ця ситуація тебе засмучує, і відпусти її. Склади свій план справ, до яких у тебе довго не доходили руки, – і ти не помітиш, як не залишиться часу на самокритику. Побачення повинні бути приємним аспектом твого життя, а не його центром. А якщо ти знаєш, що заважає тобі будувати відносини, працюй над собою.

2szo-robiti-koli-vsi-navkolo-odruzhuyutsya

5. Насолоджуйся часом проведеним тет-а-тет з собою

Ти не будеш самотня все життя. Насолоджуйся часом, коли не треба ні під кого підлаштовуватися, коли важливі тільки твої бажання. Не факт, що твоя половинка так само, як і ти, буде любити спати до обіду, валятися на пляжі або ходити по магазинам. Подумай про те, що тобі так подобається робити і про що ти давно мріяла. Повір, ти багато чого ще не встигла спробувати.

Читайте також: Що таке желе для душу і як зробити його самостійно? (Покрокове відео)