Брендові магазини в центрі Києва у ТРЦ “Ocean Plaza”

1558101608

В українській столиці великим попитом користуються магазини, що реалізують якісну продукцію відомих та авторитетних брендів. У багатьох покупців є улюблені торгівельні точки, де вони обирають потрібні товари. Великою популярність користуються брендові магазини в Києві, що розміщуються у великих торгово-розважальних комплексах. В таких мультибрендових гігантах можна знайти буквально все, що задовільнить вибагливі смаки сучасного споживача. Одним з найкращих місць для зручного шопінгу сьогодні заслужено визнаються магазини в ТРЦ “Ocean Plaza”, в яких представлені якісні бренди від найвідоміших закордонних і українських компаній виробників.

1558101609

Широкий вибір брендової продукції різного спрямування в одній будівлі

У київського ТРЦ “Оушен Плаза” склалася ціла армія відданих шанувальників завдяки тому, що тут забезпечуються максимально зручні умови для комплексного шопінгу. Популярними ці магазини Києва стали ще й через вигідне розміщення поблизу центру столиці. Сюди легко приїхати на власному авто, оминаючи міські затори. Безпосередньо біля будівлі ТРК знаходиться вихід зі станції метро “Либідська”. Потрапляючи ж в грандіозну будівлю Ocean Plaza, відвідувачі занурюють в справжній океан брендових товарів. Тут представлено біля 450 торгових точок найрізноманітнішого спрямування:

  • модний одяг, взуття, аксесуари від відомих світових і амбітних вітчизняних брендів;
  • престижні торгові марки, що представляють розкішні ювелірні вироби та модну біжутерію;
  • фірмові магазини відомих брендів косметики, засобів по догляду за тілом, парфумерії;
  • магазини дитячих товарів, де можна придбати все необхідне для малюка ‒ від безпечних і корисних іграшок до високоякісного одягу для різних вікових категорій;
  • продуктові супермаркети з високим рівнем обслуговування;
  • спеціалізовані торгівельні точки (товари для спорту, для догляду за тваринами, автомобільні аксесуари та багато іншого).

Вже під час перебування в “Оушен Плаза” у кожного покупця можуть з’являтися нові ідею щодо покупок, адже пропозиція тут дійсно грандіозна. Цей ТРЦ став справжнім храмом шопінгу в центрі української столиці.

Гарантія якості товарів, представлених в торговому центрі

Довіра до торгового центру в цілому та окремих магазинів, що в ньому представлені, формується завдяки високій якості продукції, яка тут реалізується. З самого моменту створення ТРЦ “Оушен Плаза” взяв курс на підтримання реноме високоякісного і престижного торгівельного майданчику. Така репутація підтримується завдяки тому, що чітко дотримується принцип ретельного відбору брендів. Окрім того, в цьому престижному центрі оренда торгівельних площ є недешевою, а отже дозволити її собі можуть лише успішні компанії та торгівельні підприємства.

1558101610

Зручний сервіс для приємних і корисних покупок

Щоб похід по магазинам був не лише корисним, але й приємним, зручним, безпроблемним, в ТРК вибудована класна сервісна система. Вона включає в себе багато елементів, основними з яких є:

  • великий паркінг, де кожен знайде собі місце, після чого відправиться до улюблених магазинів і бутіків;
  • інформаційна служба, яка допоможе швидко зорієнтуватися в будівлі, знайти потрібний торговий майданчик, дати загальне оголошення;
  • все для повноцінного відпочинку після або під час шопінгу (кафе, ресторани, парк розваг для дорослих і дітей, кінотеатр та ін.);
  • банківське обслуговування, яке буде особливо корисним при необхідності оформити кредит для покупки.

Окрім того, у ТРЦ “Оушен Плаза” є красивий та інформативний сайт, на якому можна детально ознайомитися з пропозиціями різних магазинів, дізнатися про скидки чи асортимент нових поставок. Все це робить відвідування ТРК максимально зручним і приємним, а це і є головним критерієм сучасного шопінгу, яким він має бути.