Тренд сезону - скромність


14 July, 2018
trend-sezonu-skromnist00.jpg (41.08 Kb)

Світові селебріті та дизайнери вже взяли курс на скромність. Вона проявляється в модних образах вже не перший сезон. Наприклад Erdem, Missoni та Gucci пропонують замінити обтягуючі сукні на вільний крій з квітковим принтом. Відомі бренди зазначають, що скромність - це найважливіший тренд цього року. Дизайнери закликають замінити "футлярні", короткі сукні на вільні подовжені сорочки з чоловічих тканин, асиметричні спідниці міді з різнокольорових клаптів і трикотажні сукні-трапеції з заниженою лінією талії.

Обтягуючі, на перший погляд, речі дизайнери оздоблюють хвилями, клаптевими нашивками, які оживають в русі. Все це, додає образу не лише легкості, але й дозволяє позбутися від старомодного ефекту ув'язнення у власному одязі.

.
. . . .

Французький дизайнер та креативний директор модного будинку Ciline Фібі Фало відновила тренд носити джемпери oversize, широкі брюки та сукні, які приховують природні вигини тіла. Дизайнер зазначає, що в "мішкуватому" одязі жінка відчуває себе набагато впевненіше та безпечніше. Скромність - це новий естетичний тренд, який надає впевненості та дозволяє почувати себе вільно. Новий тренд є надзвичайно зручним та підходить для різних типів фігури, росту та бюджету.

Тренд сезону - скромність

1trend-sezonu-skromnist.jpg (218.15 Kb)

Тренд сезону - скромність

2trend-sezonu-skromnist.jpg (364.82 Kb). . . .

Тренд сезону - скромність

3trend-sezonu-skromnist.jpg (317.34 Kb). . . .

Тренд сезону - скромність

trend-sezonu-skromnist.jpg (281.03 Kb). . . . .

Тренд сезону - скромність

5trend-sezonu-skromnist.jpg (42.55 Kb). . . . .

Тренд сезону - скромність

4trend-sezonu-skromnist.jpg (293. Kb). . . . .

Тренд сезону - скромність

trend-sezonu-skromnist1.jpg (243.24 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали