Який у жінки темперамент, такі її парфуми!

woman_aromat2

Вам так хочеться подарувати парфуми подрузі, мамі чи собі, дорогенькій, але не знаєте, який аромат обрати? Придивіться уважніше до поведінки та оберіть парфуми за жіночим темпераментом.

Жіночий темперамент 1. Жіночна та елегантна

woman_elegant

Така жінка надає перевагу перевіреній часом класиці. Її слова і рухи завжди виважені, її одяг простий та водночас вишуканий, її стиль створюють деталі й аксесуари. Її природня краса створює близьке і довірливе ставлення. Така жінка вміє вислуховувати і берегти таємниці, а її поради завжди виявляються доречними.

Її аромат:

квітково-фруктові парфуми з нотами деревини.

Жіночий темперамент 2. Ефектна й незалежна

woman_oriental2

Пристрасть до пригод та подорожей бурлить в крові такої дівчини. Вона всюди своя людина й з легкістю заводить нові знайомства. На ній завжди буде щось екзотичне – марокканські сережки чи індійський шарф. А виклик в очах веде за нею шлейф прихильників.

Її аромат:

квітково-мускусні парфуми, наприклад із нотами жасмину.

Жіночий темперамент 3. Загадкова й романтична

women_flower

Вона асоціюється із весняною квіткою – не кидається в очі, але полонить своїм шармом. В компанії цієї дівчини завжди хочеться перебувати, її поява – наче свіжий вітерець. Її чисте обличчя випромінює чесність і невимушеність. Про таку подругу мріє кожна дівчина.

Її аромат:

чисті квітково-трав’яні композиції.

Жіночий темперамент 4. Пристрасна і спокуслива

woman_fatal2

За цією дамочкою міцно закріпився титул «фатальної жінки». Її поява всюди фокусує на собі погляди. Вона легко зводить з розуму чоловіків і дозволяє собою захоплюватися. Вона, як інша планета, з нею завжди цікаво: розмовляти, веселитися, гуляти.

Її аромат:

східні парфуми на основі амбри та ноток геліотропу.

Легкого вам вибору та ароматних подарунків!