Який у жінки темперамент, такі її парфуми!


22 December, 2015
woman_aromat2.jpg (37.63 Kb)
Вам так хочеться подарувати парфуми подрузі, мамі чи собі, дорогенькій, але не знаєте, який аромат обрати? Придивіться уважніше до поведінки та оберіть парфуми за жіночим темпераментом.

Жіночий темперамент 1. Жіночна та елегантна

woman_elegant.jpg (78.45 Kb)
Така жінка надає перевагу перевіреній часом класиці. Її слова і рухи завжди виважені, її одяг простий та водночас вишуканий, її стиль створюють деталі й аксесуари. Її природня краса створює близьке і довірливе ставлення. Така жінка вміє вислуховувати і берегти таємниці, а її поради завжди виявляються доречними.

Її аромат:

квітково-фруктові парфуми з нотами деревини.

Жіночий темперамент 2. Ефектна й незалежна

woman_oriental2.jpg (98.29 Kb)
Пристрасть до пригод та подорожей бурлить в крові такої дівчини. Вона всюди своя людина й з легкістю заводить нові знайомства. На ній завжди буде щось екзотичне – марокканські сережки чи індійський шарф. А виклик в очах веде за нею шлейф прихильників.

Її аромат:

квітково-мускусні парфуми, наприклад із нотами жасмину.

Жіночий темперамент 3. Загадкова й романтична

women_flower.jpeg (121.08 Kb)
Вона асоціюється із весняною квіткою – не кидається в очі, але полонить своїм шармом. В компанії цієї дівчини завжди хочеться перебувати, її поява – наче свіжий вітерець. Її чисте обличчя випромінює чесність і невимушеність. Про таку подругу мріє кожна дівчина.

Її аромат:

чисті квітково-трав’яні композиції. Д

Жіночий темперамент 4. Пристрасна і спокуслива

woman_fatal2.jpg (131.75 Kb)
За цією дамочкою міцно закріпився титул «фатальної жінки». Її поява всюди фокусує на собі погляди. Вона легко зводить з розуму чоловіків і дозволяє собою захоплюватися. Вона, як інша планета, з нею завжди цікаво: розмовляти, веселитися, гуляти.

Її аромат:

східні парфуми на основі амбри та ноток геліотропу.

Легкого вам вибору та ароматних подарунків!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Krasainfo.com! Become a Patron!


Схожі матеріали