Якщо ви одягнете босоніжки зі шкарпетками — ви будете в тренді!

shshoppp

Цього літа непередбачуване поєднання ваших босоніжок зі шкарпетками, вважається офіційно модним рішенням! Світ моди знову дивує своїми несподіваними та сміливими трендами.

Тренд “шкарпетки+босоніжки” від початку був сприйнятий аудиторією найзапекліших модників та модниць як контроверсійний, проте швидко повернув свою популярність серед модних ентузіастів. Перевагою такого незвичайного поєднання є зручність та надійність. Відкрите взуття зі шкарпетками стало вже невіддільною частиною вуличного стилю. Ви не уявляєте, як багато існує стильних комбінацій, які зроблять ваш образ унікальним!

Тепер пропонуємо вам добре оглянути ваш гардероб, який пов’язаний із взуттям, адже починаючи від масивних спортивних босоніжок та закінчуючи туфлями на шпильці — ви точно знайдете ту саму ідеальну пару шкарпеток, які точно зроблять ваш літній образ милим!

Шкарпетки із вишивкою

viveto

До прикладу, Vivetta вибирає комбінацію яскравих босоніжок-гладіаторів на платформі з гольфами цукерково-рожевого кольору, що прикрашені вишивкою з кристалами.

Прозорі шкарпетки

prozori_shkarpetki

Ваш образ точно не зіпсує пара прозорих шкарпеток. Звичайно, прозорі шкарпетки можуть бути доповнені кольоровими деталями, які можуть зберегти улюблену колірну палітру вашого образу. Прозорі шкарпетки — завжди виглядають на ваших ногах ефектно!

Чорне та біле — безсмертна класика

pastelni_shkarpetki

Ви можете комбінувати шкарпетки зі своїм взуттям не тільки цими двома кольорами. Також мати непоганий вигляд можуть і пастельні кольори. Ви тільки погляньте на чудове поєднання шкарпеток із сандалями від Teva!

Яскраві принти

tryudo

Цей варіант підійде для дуже серйозних людей. Різноманітні веселі принти на шкарпетках — ось, що хочуть бачити люди на вулицях! Як вам шкарпетки прем’єра Канади Джастіна Трюдо?

Тож не бійтеся експериментувати та будьте яскравими особистостями цього літа!