Надихаємось стильними образами Марго Роббі!

golovna_kartinka_margo_robbi

Австралійська акторка Марго Роббі вражає своїми стильними образами на червоних хідниках, особливо після прем’єри трейлеру фільму “Барбі”. Марго Роббі відома своїм стильним та елегантним одягом. Дійсно, яка лялька Барбі буде мати поганий смак в одязі?!

Пропонуємо вам поглянути на кілька неперевершених образів відомої актриси. Можливо, рожеве та елегантне натхнення від Марго Роббі змінить наповнення вашого гардероба?

Образ натхненний вінтажною лялькою Барбі

margo_robbi_1

Саме такий стиль обрала акторка на презентацію фільму у Мексиці. Ви просто погляньте на її зачіску — гарно вкладене хвилями довге волосся. Сукня від бренду флорентійського дизайнера Еміліо Пуччі, та аксесуари, а саме: сережки та сумка від Chanel.

Спортивний рожевий стиль

margo_robbi_2

Не завжди лялька Барбі змушена ходити на підборах і у сукнях. Наступний образ Марго Роббі є досить розслабленим та зручним. Акторка для цього образу обрала такі бренди: Chanel, Gucci, Versace, Adidas. Просто погляньте на цей рожевий спортивний светр — поєднання гламурного Gucci зі спортивним брендом Adidas — це неймовірне комбо дійсно надихає!

Стильний повсякденний образ Марго Роббі

margo_robbi_3

Ви просто погляньте на ці чудові поєднання кольорів в образі акторки! Три базовані кольори надихають створити власний ідеальний образ. Повсякденна капсула одягу Роббі складається із класичних джинсів, бавовняної білої майки, а ось рожева сорочка та підбори додають родзинку і не обтяжують весь вигляд жінки.

Вінтажні образи Марго Роббі

margo_robbi_4

Не дивно, що вінтажні образи минулого надихають сучасних дизайнерів та стилістів чудово поєднувати між собою сучасність і ретро. Ви просто погляньте на ці “лялькові” сукенки на Марго Роббі — це так виглядає водночас мило та елегантно!