Уроки моди з Бріджертонів! Як одягнутися, щоб підкорити серце герцога?

Майже усі, кому не лінь зараз стежать за історією головної героїні — Пенелопи Фетерінгтон, яка є анонімним автором найвідомішої брошури про плітки у вищому світі — Леді Вістлдаун. Від моменту свого дебюту на екранах, Бріджертони дійсно захоплюють своєю величчю, помпезністю, вкраденими поглядами й доброю порцією сумнівної історичної правдивості. Важко не погодитися, що це неперевершено весела забава в стилі Регентства. Але! Серіал приваблює не лише романтикою скандалами та зрадою, але своїм візуалом, і ми хочемо з вами це обговорити!

Ампірна (завищена) талія, об’ємні легкі рукави, розкішне мереживо та багато-багато прикрас — ці складові неймовірних костюмів роблять улюблений серіал таким, яким воно. Хоча, ми розуміємо, що творча команда костюмерів та стилістів не розглядає свою роботу як урок історії. Ні, зовсім ні.

Натомість “Бріджертони” дають нам, глядачам, спостерігати за унікальністю складних костюмів, які поєднують історичні та сучасні мотиви. А якщо ми запропонуємо вам надихнутися найяскравішими образами? Хто зна, можливо, ви надихнетеся нашою романтичною підбіркою і підкорите серце герцога?

УВАГА! Наша добірка може містити спойлери!

Добірка культових костюмів із серіалу “Бріджертони”:

1. Дафна Бріджертон у своїй дебютній сукні

Класична сукня з ампірною (завищеною) талією, виготовлена з атласу кольору слонової кістки та прикрашена золотими деталями, привернула увагу та викликала багато дискусій, коли Дафна була представлена глядачам і суспільству в елегантному стилі.

2. Одяг Фізерінгтонів для пікніка 

Сміливий, яскравий і зухвалий, цей ансамбль суконь був, мабуть, найвищим досягненням Фізерінгтонів. Таке вбрання використовували, щоб продемонструвати своє багатство та статус у справжньому стилі Регентства. Як вам?

3. Мереживна сукня Пенелопи Фетерінгтон

Мереживна сукня з квітами, пишні рукави, гірчична шаль, рукавички в горошок, головний убір із пір’я та намисто з коштовностями — усе це для післяобідньої прогулянки. Кольори були настільки яскравими, що самі по собі могли б викликати скандал у справжні часи Регентства.

4.Дафна Бріджертон у своїй блакитній сукні танцює з герцогом Гастінгсом

Яка ж блискуча парча! Коли ніжна блакитна сукня із завищеною талією зустрілася з металевим жилетом — це був той самий тандем, це була ідеальна пара. Романтичний, стильний і такий же непритомний, як і сам герцог.

5. Королева Бріджертона Шарлотта в одній зі своїх найкращих суконь

Слава королеві Шарлотті та її по-королівськи неймовірної сукні! Також більшості запам’яталась серія, де королева Шарлотта золото карбувала, адже у ній шанувальники побачили наряд із золотистої тканини та спідницю зі сріблястої парчі. Ідеальна ідеальність, чи не так?

6. Едвіна та Кейт у своїх яскравих сукнях із другого сезону Бріджертон

М’яке плаття з ампірною талією Едвіни та рукавички з бантом підкреслюють її молодість і готовність до романтичних хвилювань. У той час як насичені коштовні відтінки сукні Кейт і величний індійський пояс виражають її силу і недоступність, хоча поки що…