Секрет котячого погляду: повтори та підкорюй!

Привіт усім бунтаркам! Сьогодні ми з вами поділимося інструкцією макіяжу з особливим акцентом, який неймовірно закохує. Хто з нас не мріяв хоча б раз створити цей магнетичний smoky eyes?! Нумо беріть улюблений лайнер або олівець і почнімо творити мистецтво!

Для створення ідеального макіяжу очей важливо опанувати різні техніки. Класичне “котяче око” є поширеним вибором, але “зворотне котяче око” додає бунтарського настрою. Це сучасна варіація, де крильця підводки наносяться на нижню лінію вій замість верхньої. Важко не погодитися, що цей тренд класно підкреслює форму очей і створює гарячий, загадковий вигляд.

Амбасадорка макіяжу “зворотного котячого ока” — Зендея. Зверніть увагу на її регулярні образи на червоній доріжці, яка часто використовує цей стиль.

Прості кроки, які допоможуть намалювати зворотне котяче око:

1. Підготуйте очі

Всі знають, що підготовка до макіяжу дуже важливий та потрібний момент, якщо ви хочете, щоб ваш макіяж залишався з вами якнайдовше. Рекомендуємо зволожити шкіру обличчя та нанести праймер для очей.

2. Визначте лінію росту вій

Перенесення класичного крила на нижню лінію вій потребує декількох додаткових кроків у макіяжі. Щоб збалансувати акцент на нижній лінії вій, додайте тонку чітку лінію на верхні вії. Спробуйте використати водостійкий гелевий олівець, щоб намалювати тоненьку лінію вздовж верхній вій, а потім акуратно розтушуйте це пензлем, щоб утворити легеньку м’яку димку.

3. Промалюйте форму

Спробуйте взяти темно-коричневий олівець, замість чорного, щоб мати м’який ефект. Проведіть нижню лінію вій олівцем і використовуйте маленький пензлик для очей, щоб акуратно надати очам потрібну форму. Також ви можете спробувати спочатку намалювати крило, яке розширюється і трохи підіймається вгору, віддзеркалюючи напрямок традиційного котячого ока знизу. Продовжуйте лінію від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, тримаючи її близько до вій для акуратного вигляду. Регулюйте товщину лінії за бажанням. Використовуйте тонку ватну паличку, щоб підправити крило.

4. Зафіксуйте все пудрою

Якщо ви не задоволені формою, то ми маємо для вас один трюк, який полягає в тому, щоб нанести трохи напівпрозорої пудри зверху. Це допоможе підводці залишатися на місці, зберігаючи ваше крило ідеальним і чітким.

5. Додайте останні штрихи

Зворотне котяче око — це драматичний та бунтарський образ, важливо додати додаткову чіткість і різкість. Нанесіть рідкий лайнер на нижню лінію вій, щоб підкреслити образ і зберегти його стійкість. Це підвищить глибину й інтенсивність, роблячи ваш вигляд ще більш розкішним і гламурним.