Веселі светри, велосипедки, кросівки із сукнею — це все стиль леді Ді!

princesa_4

Принцеса Діана — леді стиль та грація запам’яталася багатьом не лише своєю добродушною харизмою та неймовірним внутрішнім світом, але й зовнішнім, адже її краса та стиль завжди були у центрі уваги (особливо папараці).

Безумовно, найбільш пам’ятний модний період у її житті припадає наприкінці 1980-х – початку 1990-х. Діана майстерно поєднувала класику із сучасністю, створюючи власний неповторний стиль. На щастя чи на жаль (вирішувати вам), розлучення із нинішнім королем Чарльзом змінило її стиль життя також. Вічні важкі інструкції та продумані нудні королівські вбрання досить швидко змінилися на легкі й зручні образи, які дотепер є дуже актуальними.

Які бренди любила одягати принцеса Діана? Як спортивні “велосипедки” Діани стали повсякденним одягом майже усіх жінок зараз? У цій статті пропонуємо знайти відповіді на ці питання та розглянути кілька образів леді Ді.

Яскраві та веселі светри із вівцями

У своєму гардеробі принцеса Діана виявляла непересічний смак і стиль, особливо коли розмова йшла про светри. Ми не метеорологи, проте впевнено можемо сказати, що погода у Британії більшість часу прохолодна, тому не дивно, що пані Спенсер часто одягала светри, до того ж вона не обмежувалася простими й нудними моделями, її образи були наповнені яскравими відтінками та сміливими принтами.

Так! Ви можете собі уявити, що принцеса Діана частенько одягала такі собі веселі светри з оленями чи зображенням Мікі-Мауса (часто такий тип светрів називають ugly sweater)?!

princesa_diana_1

Ви просто погляньте на її милий червоний светрик із вівцями! Ну як можна в цей безтурботний образ не закохатися?

А ось і велосипедки!

Ось саме цей стиль принцеси Діани дійсно став трендом! Ді завжди була втіленням шику, навіть тоді, коли вона вирушала на тренування. Її модний стиль добряче надихнув сучасних трендсетерів та модних впливовців, які зараз також обирають велосипедки та світшоти, як це колись робила сама Діана.

princesa_diana_2

У своїх спортивних образах принцеса Діана поєднувала комфорт і стиль. Вона впевнено носила велосипедки, що дозволяли вільно рухатись і зберігати спортивний вигляд. Цей трендовий елемент її гардеробу став зразком для багатьох модних ентузіастів, які зараз вдаються до подібного стилю.

Вона вміло поєднувала такий одяг з аксесуарами та цікавими деталями, створюючи стильні образи, які підкреслювали її бездоганний смак. Тепер погляньте на поєднання звичайної сумочки із повсякденним та спортивним одягом та кросівками — краса!

Леді Ді частенько доводилося змінювати бейсболки з чарівними капелюшками, які іноді змушена була носити на королівських заходах. Після розставання з принцом Чарльзом, її особистий стиль дійсно став невимушеним і вільним, шанувальники не відводили від неї очей.

Кросівки із сукнею

Отож стиль красуні передував появі нормкору. Вона вже тоді демонструвала невимушений унікальний шарм, вміло поєднуючи елементи, що здавалися несумісними. Її стиль став прикладом для шанувальників моди, що охоче відтворюють її комбінації та підхоплюють її бездоганну спонтанність і досі.

princesa_diana_3

Просто погляньте, ця жінка почала комбінувати кросівки із сукнями ще до того, як це стало мейнстримом.

Принцеса Діана була майстром поєднання светрів з іншими елементами одягу, але особливо ефектною вона виглядала в комплектах, що складалися з об’ємного светра і спідниці довжини міді. Ця комбінація не лише добре врівноважувала її спортивну фігуру, але й надавала їй жіночності, створюючи одночасно враження затишку та родинного затишку. Також варто сказати, що Ді любила частенько одягати щось оверсайз.

Можливо, сучасні хіпстери надихнулися саме нею?

Які бренди та дизайнери принцеси Діани були улюбленими?

Протягом свого життя вона носила відомі бренди модних компаній, включаючи Versace, Armani, Chanel, Dior, Gucci і Clarks. Кетрін Вокер була одним з улюблених дизайнерів Діани, з якими вона працювала над створенням своєї «уніформи» для королівської роботи.

Стиль принцеси Діани це щось дійсно безтурботне, справжнє та вінтажне. Скільки фото її найвідоміших образів “гуляє” інтернетом?! Це означає лиш одне, що вона запам’яталася і залишилася прекрасною жінкою назавжди. Її здатність поєднувати класику та сучасність, а також використання моди як засобу впливу та допомоги відзначають її як неперевершену особистість, яка назавжди залишиться у серцях своїх прихильників.