Корисні та поживні смузі зі шпинатом

smuzi_z_shpinatu

Шпинат – ідеальний складник для приготування смузі, особливо влітку. Коли вся зелень та фрукти є у вільному доступі та завжди свіжі. Krasainfo пропонує приготувати хоча б один з цих п’яти смачних та корисних смузі. Шпинатний смузі, випитий вранці в якості сніданку, додасть енергії та збадьорить. Починайте ранок з користю!

Смузі з шпинатом, персиком та манго

Для приготування цього смузі потрібно зблендерувати: 1 пучок шпинату, 1 манго, 1 банан, 2 персики, 200 г молока. За бажанням в чашу блендера також можна помістити лід і ще раз збити.

Шоколадний смузі з черешнею, шпинатом та сливою

Для приготування цього смузі потрібно: 1 пучок шпинату, 1 жменя черешень, 2-3 сливи, 1-2 ч.л.какао, 150 мл води. Всі складники помістити в блендер, додати лід і збити.

Вишнево-шпинатний смузі

Для приготування цього смузі потрібно: 1 скл. вишень, пучок шпинату, 1 банан, 3/4 апельсинового соку, 3/4 скл. води, 1/4 скл. мигдалю. Попередньо потрібно замочити мигдаль у воді на 6-12 годин (краще наніч), потім помістити його в блендер, додати 3/4 скл. води і збивати на високій швидкості, поки не отримаємо густе мигдальне молоко. До мигдального молока додаємо решта складників і ще раз гарно збиваємо.

Цікаве відео на нашому каналі

Енергетичний смузі

Для приготування смузі беремо 2 пучки шпинату, 1/4скл. вівсяних пластівців, 1 скл. апельсинового соку, 1/2 скл. йогурту, 1 банан, 1 скл. чорниць. Всі складники помістити в блендер і збити до однорідності.

Овочевий смузі

Щоб приготувати овочевий смузі потрібно: 1/2 огірка, декілька гілочок петрушки, 1/2 лимона, 1/2 авокадо, 2 пучки шпинату, 250 г води, лід. Все збити в блендері.