Чи справді секс корисний?

seks_korisnii

В колі подруг, з келихом вина, під час чергового обговорення подробиць останнього побачення часом пролітає фраза: “секс – не лише приємне заняття, а й дуже корисне!”. Ця фраза звучить, як жарт, всі посміялись і забули, але в цьому жарті є правда – секс справді корисний. При відсутності сексу в нашому організмі відбувається ряд змін в ненайкращу сторону.

Хороший секс – це добре самопочуття, гарний настрій, чудова розминка і, навіть, своєрідна дієта. Відсутність регулярного статевого життя негативно впливає на організм в цілому. Krasainfo пропонує дізнатись, чим шкідлива відмова від сексу.

Зміни, які відбуваються в організмі при відсутності статевої близькості.

Висипи на шкірі

При довгій відсутності сексу, в жіночому організмі підвищується рівень чоловічих гормонів (тестостерон) і саме це є причиною різного роду висипів: вугрі, фурункули тощо.

Робота мозку

Деякі дослідники вважають, що секс допомагає нашому мозку активізуватись і працювати краще.

Цікаве відео на нашому каналі

Сексуальний потяг (лібідо)

Тривале утримання від сексу приглушує сексуальний потяг. Чим довша відсутність сексу – тим менше бажання займатись ним взагалі.

Стрес

Відсутність сексу чи навіть незадоволення вкінці сексу блокує вироблення ендорфінів, через що ми стаємо вкрай роздратованими.

Гормональні розлади

Це найгірша зміна, до якої призводить тривале утримання від сексу. Мова йде про зміни у вазі та зміну у гормональному фоні загалом: головний біль, болючі критичні дні тощо.