Що подарувати шефові

book-1667826_640

Гарний робочий колектив – це, переважно, не лише робочі стосунки. Колеги по офісу зазвичай вітають одні одних із уродинами. І якщо презенти між працівниками є доволі символічними чи практичними, то що ж подарувати керівникові?

Кілька порад як привітати директора з днем народження

Що подарувати шефові – офісні штучки

Якщо ваш шеф – людина кабінетна, яка ще й до того постійно працює із паперами та документами, то йому (чи їй) ніколи не буде зайвою ручка. Саме така банальна річ часто є елементом статусу. Фірмових якісних ручок зараз у продажі є дуже багато. Вони продаються як у чохлах, так і без (що безпосередньо вплине на бюджет). Також можна замовити іменну ручку: спеціальні компанії нанесуть ініціали, прізвище та ім’я або логотип компанії.

fountain-pen-1851096_640

Як окремий подарунок (або ж разом із ручкою) можна придбати пристойний записник-планер. У магазинах канцелярії є як прості блокноти у формі річних щоденників, так і оформлені тематично.

Популярними зараз є різноманітні настільні антистреси. Такий подарунок завжди допоможе вашому керівникові під час важливих переговорів, наради чи непростої телефонної розмови.

Що подарувати шефові – захоплення

Якщо ви працюєте із шефом довший час, то точно знаєте його вподобання та хобі. Також про це можна розпитати у колег, якщо ви у компанії – новачок. Підлаштовуючись під захоплення людини, ви точно вгадаєте. Можливо, він любить малювати, тоді не зайвим буде оригінальний набір для творчості. Коли ж шеф – рибалка або полюбляє туризм, то обирайте подарунок у відповідних магазинах.

fly-fishing-1149502_640

Варто дізнатися, чи ваш директор не колекціонує чогось. Монети, календарі, поштові марки чи листівки, горнятка, керамічні слоники – неважливо, що саме. Та раптом саме ваш подарунок стане чудовим доповненням до колекції.

Що подарувати шефові – враження

Подарувати емоції – просто. І дуже ефектно. При цьому вам не доведеться дбати про деталі самостійно. Адже для цього працюють спеціальні компанії. Вам треба лише обрати сертифікат, опираючись на вподобання директора – політ на повітряній кулі, уроки верхової їзди тощо.

horses-1996285_640

Окрім переліченого вище, не зайвою буде пляшка дорогого алкоголю, їстівний букет (солодкий чи до пива), сувенірні солодощі, кошик із фруктами. І пам’ятайте, що, попри усі подарунки, головне – прояв уваги.