Порятунок для волосся

dry-hair

Привіт, дорогий «Щоденнику»! Сьогодні хочу подякувати тобі за корисні поради, які я тут прочитала. Це, насамперед, стосується статті Чому волосся стає сухим і як йому допомогти.

За зимовий період моє волосся втратило всю свою красу. Першим моїм кроком для порятунку волосся було підстригання посічених кінців, яке закінчилось не дуже вдало. Проте, незважаючи на значно меншу довжину після стрижки, я думала, що питання вирішене. Та не все так просто. Усі ми знаємо, що волоссю також потрібні вітаміни, але магазинні маски, які я купувала, не допомагали. Чому моє волосся стало тьмяним, сухим, втратило об’єм, я знала: адже надворі зима, морозець і вітер роблять своє, мало вітамінів і т.д. Але, коли я завагітніла, моє волосся почало ще й страшенно випадати. Саме тоді я натрапила на статтю у «Щоденнику красуні», де побачила цілий набір доступних за ціною та швидких у приготуванні масок. Робила їх усі по черзі, шукала ту, котра буде найбільш дієвою вже після першого разу.

Найбільше мені сподобалась «Маска з коньяком для посічених кінчиків». Напевне, через вміст олії у її складі, волосся отримало ефект своєрідного ламінування. Спочатку було важко вимити волосся після цієї маски (бо я нанесла її на всю довжину, а треба було лише на кінці), але з часом волосся звикає до неї. Волосся після неї гарно вкладається, а «роздвоєні» кінці ніби-то зліплюються докупи. І ще дієвий «Майонез» для волосся. Після нього волосся дуже м’яке, гарно пахне і з’являється блиск.

Тому дякую тобі, «Щоденнику красуні» за те, що допоміг врятувати моє волосся!

З повагою,

Аліна

м. Житомир

Щоденник красуні

Дорога Аліно! Вітаємо вас із приємним очікуванням. Бажаємо, щоб завдяки нашим порадам ваше волосся завжди залишалося здоровим, красивим та привабливим.

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook: Щоденник красуні

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.