Монолог в ранковому метро

metro2

Привіт, Щоденник. У щоденнику прийнято записувати всі свої враження. У мене ніколи не було власного щоденника, тому поділюся з тобою своїми думками під час моєї ранкової поїздки в метро.

Усі ми кудись поспішаємо. Хтось у погоні за кар’єрою, хтось за успіхом, хтось за ідеалами. Ми постійно кудись поспішаємо – ось так, як зараз люди в метро. Швидко виходять і заходять, кожен на своїй станції, кожен зосереджений на собі і своїх справах. Дивлюся на обличчя і пробую вгадати, про що думає людина. Особливо мені цікаво дивитися на жіночі обличчя. Студентки, як весняні пташки, весь час про щось щебечуть і сміються. Їхні лиця веселі й безтурботні.

Зовсім інша справа – жінки. Дивлюся на обличчя, і тут ніби ціла історія написана. Намагаюся вгадати – мабуть, у неї сім’я, їде на роботу, про що думає – вгадати важко, але це й найцікавіше. Чому дорослі жінки уже не є такими безтурботними, як юні студентки?

Я думаю про це і відчуваю, як глибока складка прорізає моє чоло і я стаю схожа на тих замислених і заглиблених у себе жінок.

Ні, стоп, кажу собі. Я одразу змінюю вираз свого обличчя, вирівнюю чоло і посміхаюся сама собі. Я не хочу перетворитися на насуплене створіння, обтяжене думками і клопотами. Хочу бути радісною і веселою. Хочу посміхатися. Принаймні, я буду намагатися.

Наталія

Щоденник красуні

Наталіє, дякуємо, що поділилися з нами своїми особистими думками. Сторінки «Щоденника красуні» завжди відкриті для ваших вражень та емоцій. Пишіть, розповідайте і діліться всім, що вас хвилює.

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook: Щоденник красуні

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.