Нехай літо буде красивим

sunflowers_butterfly

СЛОВО РЕДАКТОРА

Як проходить ваше літо? Можливо, ви вже встигли побувати десь на морі чи на два тижні гайнули в гори? Якщо так, то сподіваюся, що ви чудово відпочили і набралися достатньо сили аж до наступного відпочинку.

Можливо, ви тільки в передчутті своєї поїздки і рахуєте дні до моменту відбуття. Ви теж щаслива людина, адже у вас попереду сповнені насолоди і розслаблення дні.

Проте, можливо, ви так нікуди й не поїдете цього літа й проведете його в стінах рідної домівки. Переконана, щасливою людину робить не місце, а внутрішнє відчуття щастя і задоволення.

Як би не проходило ваше літо, у вас є головний обов’язок на цей місяць: отримати максимум здоров’я, гарного вигляду, чудового настрою і живильної енергії. Усього того, що грітиме вас теплом і спогадами протягом цілого року.

А як бути здоровою, красивою, модною та стильною – чудово знає «Щоденник красуні» і описує на своїх сторінках. Ми потурбуємося про ваше добре самопочуття у спекотні дні, розповімо, як доглядати за шкірою влітку, продемонструємо найгарячіші модні стилі зі світових подіумів. Ми подбаємо, щоб ваше літо було красивим!

Маріанна П’ЯТАКОВА

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.