Те, що ви повинні знати про маски для обличчя

maska_dlya_lica

Починати доглядати за шкірою потрібно ще з підліткового віку. Кращі маски для обличчя моментально перетворюють, дарують неповторну бархатистість і сяйво. Обов’язковий набір процедур – очищення, тонізування, зволоження, дозволить стати володаркою ідеальної шкіри. Хороші косметичні засоби можна придбати або створювати самостійно в домашніх умовах.

Що необхідно враховувати при виборі маски

Найкращі маски будуть неефективні, якщо не враховувати тип шкіри і вікові особливості. Жирна проблемна до 30 років, після може стати комбінованої, нормальна, з плином років, буде схильною до сухості. Молодій шкірі необхідне глибоке очищення, тонізація, зрілій – харчування, зволоження. Залежить вибір маски і від сезонності. Влітку покриви потребують захисту від сонячних променів, збереженні рівня вологи. Взимку епідермісу необхідне живлення, насичення вітамінами, мінералами.

Правила підбору маски для обличчя

Красива, доглянута шкіра вимагає регулярних процедур. Недостатньо орієнтуватися тільки на ціну і виробника засобу. Прості поради дозволять визначити для себе кращу продукцію.

  • Склад слід вибирати за типом шкіри, наявність антисептичних компонентів допоможе зупинити запалення , гіалуронова кислота , фруктові екстракти дозволяють впоратися з сухістю, втратою еластичності, рослинні масла і вітаміни забезпечать глибоке харчування і розгладження зморшок.
  • Перед використанням будь-яку маску потрібно протестувати на зап’ясті, щоб уникнути алергічних реакцій, тому краще придбати пробник або мінімальний обсяг.
  • Антивікові маски розраховані на використання курсом, необхідно періодично міняти засоби, щоб уникнути звикання.
  • Відгуки косметологів свідчать про необхідність проведення регулярних процедур, для поживних, протизапальних, зволожуючих, застосовувати можна 1-2 рази в тиждень.
  • Щоб домогтися бажаного результату, потрібно неухильно дотримуватися інструкції виробника.
  • При покупці варто звертати увагу і на класифікацію – мас маркет, лікувальна, органічна, натуральна, професійна чи косметика класу люкс.
  • Лікувальна і професійна застосовується для вирішення конкретних завдань, мас маркет і елітна продукція використовується для профілактичних цілей, легкої корекції, підтримки здорової, квітучої шкіри.