10 лайфхаків прибирання, які потрібні кожній жінці

girl-1531575_1280

Прибраний гарний дім завжди створює затишок. У ньому хочеться перебувати, творити, відпочивати… Однак у сучасному світі, коли жінки здебільшого працюють на рівні із чоловіками досягнути постійної чистоти у хаті буває дуже складно.

Прибирання: як не потонути у домашній роботі

Брудна плита, повна мийка посуду, нечисті вікна, пилюка на комоді… З чого починати і як не ходити по колу? Є один нехитрий, проте дуже дієвий спосіб. Поділіть собі домашню роботу по днях і старайтесь виконувати за цим планом.

Як це працює? Наприклад, ви постановили у понеділок ідеально вимити плиту, у вівторок – ванну, у середу – протерти всю пилюку у квартирі. За такою ж схемою розкладаємо собі все прибирання. Дещо може повторюватися протягом тижня, тут на власний розсуд, адже ви краще знаєте, які місця у вашій квартирі частіше потребують прибирання. Далі – просто наслідуєте цей план. Тобто у понеділок ви обов’язково миєте плиту. У інші дні ви протираєте її ситуативно, але саме у понеділок вона повинна блищати. Все, що не входить у план дня, прибираєте за потреби і за бажанням. З часом виробиться звичка, і ви не робитимете в один день генеральне прибирання, тоді як через два дні його і сліду не буде.

disinfectant-5093503_1920

Хатні робітниці та працівники клінінгу завжди знають цікаві лайфхаки прибирання. І щоб процес роботи пришвидшити, і щоб результат був ідеальним.

Поділимось і ми з вами кількома цікавими секретами, які зроблять ваше прибирання ефективнішим.

10 лайфхаків прибирання домівки

1. Вам набридло затирати до дір на пальцях рукавиць душову кабіну? Розводи ж все одно видно. Все просто: купіть звичайний склоочисник для автомобільних вікон. Кожного разу після прийняття душу побризкайте ним кабіну і легенько протріть. Чистота гарантована.

2. На стінках мікрохвильової пічки завжди збирається жир. Від цього прилад починає дуже неприємно пахнути. Продезінфікувати пічку дуже просто. Візьміть шкірки цитрусових, покладіть у мисочку з водою і увімкніть МХП на 5 хвилин. А тоді просто залиште зачиненою із цією мисочкою на 20-30 хв.

3. У холодильнику зберігаємо найрізноманітніші продукти: і сипучі, і рідкі, і жирні. Аби не так часто мити холодильник повністю, можна застелити на полички спеціальні силіконові килимочки. Їх легко знімати і витирати за потреби. Якщо такого килимка у вас нема, можна використовувати пергаментний папір.

4. А це фото просто покаже вам геніальну ідею, як мити жалюзі. Всього лише праска для волосся і шкарпетки чи інша тканина.

59eb7bfd70d8dee4ca272b9d5b5c8145

5. Коли робите вологе прибирання, добавляйте до води трішки кондиціонера для полоскання одягу. Цей засіб містить у собі речовини, які не дозволяють пилюці накопичуватись.

6. Якщо ви не маєте можливості помити посуд відразу після обіду чи вечері, поскладайте його в мийку та залийте водою. Так залишки їжі не засохнуть, і помити тарілки буде набагато легше.

7. Одягаєтесь у спальні зранку, п’ять разів змінюєте комплекти, а тоді не маєте часу поскладати те, що зайве, на місця? Придбайте собі кошик для одягу і кидайте те, що сьогодні «не зайшло» туди. Звісно, згодом його доведеться поскладати у шафу. Проте спальня не набуде безладу через розкидані штани та спідниці.

8. Духовку можна не лише мити від жиру, а й оберігати. Наприклад, перед тим як увімкнути, капніть всередину краплю рослинної олії і протріть. Після приготування їжі, просто протріть духовку сухою ганчіркою.

9. Завжди користуйтесь чистим інвентарем. Адже брудна швабра чи ганчірка лише зробить розводи, а стара губка – це взагалі дуже негігієнічно.

10. Підходьте до прибирання із гарним настроєм. Увімкніть улюблену музику чи фільм. Так робота піде набагато швидше і приємніше.