Нові жіночі романи від сучасних українських авторів

Популярні новинки, які швидко зникають з книжкових полиць. Встигніть їх прочитати першими.

«Тінь аспида» Дарина Гнатко

Емма – це наївна дівчина з України, що повірила своєму коханому Тимуру. Він обіцяв їй «казкові гори» в Йорданії, але щойно дівчина перетнула кордон, її було продано в рабство грізному Хасану. Неочікувано, цей чоловік закохався в українку, викликавши ревнощі у своїх дружин… Через що Елла опиняється у ще більш складній ситуації. Вона стала невільницею, але у неї ще є надія на щастя. Захопливий роман від майстрині драми занурить вас в історію сучасної «Роксолани». Книга тримає в напрузі до останньої сторінки, змушуючи читача переживати за головних героїв.

zhinochi-knigi-1

«Я захищу тебе» Світлана Талан

Кирило ще зі шкільних років шалено кохав Кіру, та через певні обставини вони не могли бути разом. У 2014 році почалася війна. Дівчина пішла на фронт добровольцем та отримала важкі поранення, що призвели до інвалідності. Юнак, котрий теж боронив Україну, повернувся додому, аби стати опорою дівчини у її найважчі хвилини. Між ними знову виникають стосунки. Та щоб досягти щастя, Кирило має відкрити страшну таємницю коханої, яка заважає їх спільному майбутньому…

zhinochi-knigi-2

«Говори, серце, не мовчи» Жанна Куява

Віра немає ні краси, ні багатства, ні сім’ї. Усе що у неї є – це талант письменниці. Саме він допоміг їй пережити нелегкі 90-ті роки та отримати посаду редактора в рекламній агенції. Але нова робота з хорошею зарплатнею приносить і нові проблеми – керівник чіпляється до підлеглих дівчат, переходячи усі розумні межі. Працівниці агенції не наважуються щось змінити, однак Віра відмовляється терпіти несправедливість. Вона стає першим голосом, котрий говорить правду…

zhinochi-knigi-3

«Мрія метелика» Лія Щеглова

У дівчини було розмірене і просте життя, поки вона не познайомилась з чоловіком своєї мрії. Він був серйозним, ніжним, багатим. Їх пристрасні стосунки протривали два роки, а потім коханий безвісти зник, розбивши дівчині серце. Вона довго страждала, та врешті-решт прийшла у норму та познайомилася з порядним хлопцем на імя Сергій. У неї з’явилися нормальні стосунки, що переросли у шлюб, щоправда без любові. Але одного дня її чоловік теж зникає. Чому це сталося? Невже історія повторюється знову?

zhinochi-knigi-4

«Корона на одну ніч» Надія Гуменюк

Історія заснована на реальних подіях. Автор користувалась архівними матеріалами

для написання книги.

Польща перед початком Другої світової війни. Недалеко від Варшави відбувався щорічний конкурс краси. Переможницю короновали, а на ранок знайшли її мертвою. Кому потрібна смерть простої дівчини з крихітного волинського містечка? Чому жодна газета не написала про перемогу красуні та її дивну смерть. Що ж сталося насправді?

zhinochi-knigi-5