Sì і Sì Passione — найпопулярніші бестселери парфумерного дому Giorgio Armani

armani-si-1

Трохи історії

Парфумерний будинок Giorgio Armani з’явився в 80-х роках минулого століття і моментально вразив поціновувачів парфумерії по всьому світу. Однак справжнє визнання будинок отримав в 1996 році, коли представив свій культовий аромат Acqua di Gio, що став світовим бестселером.

Дебют аромату Giorgio Armani Sì, створений спільно з легендарним парфумером Крістіаном Нагелем, відбувся в 2013 році. Парфум створювався як гімн сучасній, впевненій в собі жінці, яка говорить «Так!» новим відкриттям, враженням, почуттям і самій собі. Представляти унікальну квітково-шипрову композицію доручили голлівудській зірці Кейт Бланшетт, яка в свої 44 роки, на думку Армані, залишається саме тією сильною і енергійною жінкою, самодостатньою і чарівною. 

Випуск оновленої версії аромату припав на 2017 рік, переосмислення отримало назву Sì Passione і яскраво-червоний флакон, що натякає на пристрасність і впевненість носійки оригінального аромату. 

armani-si

Giorgio Armani Sì

Перший аромат з лінійки, на думку критиків, вийшов дуже італійським — свіжий, непередбачуваний, з нотками квітів, свіжих ягід і деревини. Незважаючи на легкість композиції, Giorgio Armani Sì вважається дуже стійким і відрізняється плавністю розкриття граней ароматичного букету. Перша нота Sì свіжа і лаконічна. Нагель вирішив доручити перше враження листю чорної смородини, інтригуючим своєю терпкістю. Далі розкриваються ноти серця: благородна троянда і фрезія, обволікаючі і солодкуваті. Фінальний акорд представлений деревними нотами, що розкриваються слідом за ваніллю, пачулі і амброксаном. 

Флакон для Sì оформлений мінімалістично, що абсолютно не властиво розкішному бренду Giorgio Armani. Вибираючи оформлення, дизайнери по-перше хотіли підкреслити, що настільки чарівному аромату не потрібні зайві прикраси, а по-друге, звернути увагу потенційних покупців на те, що стримана краса і акуратні лінії — вибір спокійної, успішної і впевненої жінки, для якої і створювався аромат.

armani-si-2

Sì Passione

Об’єктивно, Giorgio Armani Sì Passione був випущений, коли світ ще не відійшов від попереднього бестселера. У такій ситуації здивувати переосмисленням аромату досить складно, але фахівці культового парфумерного будинку впоралися.  Перші зміни чекали ще на моменті знайомства з флаконом — в 2017 році аромат був випущений в такому ж стриманому флаконі, як і Sì, однак замість ніжно-рожевого, дизайнери використали пристрасний червоний. 

Зміни в оформленні повністю відповідали змінам в ароматичній композиції.  Цього разу перше враження довірили поєднанню тієї ж чорної смородини з рожевим перцем і солодкою грушею. Нота серця теж зазнала суттєвих змін і тепер виражена букетом троянд, жасмину і геліотропа. Кінцева нота лаконічна і чарівна — ваніль і кедр. 

Sì Passione розроблявся для елегантної, незалежної і сильної жінки, яка, однак, здатна на шаленість. Цей аромат — для жінки з палаючими очима, для пристрасної і енергійної, тієї, що відкрита світу, але тим не менш зберігає в собі деяку загадку. Sì Passione — парфум для будь-якого випадку, що підходить як для повсякденного носіння, так і для урочистих подій.