Що одягнути на навчання щоб виглядати стильно?


19 September, 2017 2423

Настав час, коли кожна модниця, повинна готувати свій гардероб до стильних повсякденних образів. З приходом холоду, появилось багато нових тенденцій, які можна використовувати для модернізації гардеробу. Як завжди, найбільшим натхненням є зірки. Вони вдосконалюють буденні стилі, які виглядають стильно та невимушено.

Джинси, джинсові сорочки, джинсові куртки.

В цьому сезоні в тренді всі типи джинсового одягу. Все що вам потрібно мати в своєму гардеробі - це пара джинсів, джинсова курточка та сорочка. Ці речі чудово підійдуть до кросівок, балеток або сандалів. А найголовніше, що в цих речах ви почуватимете себе комфортно та стильно.

А для тих хто втомився від джинсових речей, додайте яскравих аксесуарів, які розбавлять джинсову буденність. І цей одяг буде доречним скрізь.

2sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_dzuns.jpg (73.76 Kb). . . . . . .
. . . . . sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_dzuns.jpg (66.27 Kb)

Смужки

Смужки - це наступна трендова річ. Ви знайдете цей шикарний прінт у сорочках, штанях, комбінезонах, сукнях та спідницях. Ви можете поєднувати різні моделі разом.

Смуги 2017 року демонстрували безліч яскравих та веселих варіантів, які можна поєднувати їх між собою, щоб створити свій ідеальний образ.

sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_smygu.jpg (143.31 Kb)

Читайте також "Модний одяг Осінь-Зима 2017-2018"

2sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_smygu.jpg (69.22 Kb)

Кофти та футболки

Підкручені джинси - класика, яку можна поєднувати з усім. Футболки з графічними малюнками та светри є ідеальними варіантами для школи. Кофти в багатьох кольорах і стилях також виглядатимуть дуже стильно.

2sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_koftu.jpg (108.75 Kb) . . . . . . . . . . .. . 0sho_odyagnytu_na_navchannya_shob_vugladatu_stulno_smygu.jpg (71.43 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожі матеріали