5 простих способів для схуднення живота

abdomen-3785796_640

Не за горами відпустка і пляж? Улюблена сукня видає грішки фігури? Просто набридло втягувати живіт? Значить, пора зайнятись собою. І не біда, якщо нема можливостей чи часу відвідувати спортзал із тренером. Є чимало способів позбутися зайвих кілограмів і сантиметрів просто вдома.

Розкажемо про кілька способів, які допоможуть у схудненні живота

5 простих способів для схуднення живота – Біг

Саме так, найпростіший біг допоможе схуднути, і за доволі короткі терміни. Це саме та вправа, яку можна і треба почати вже завтра (чи навіть сьогодні). Ніякої особливої підготовки для легкого бігу не треба – хіба що комфортне взуття і одяг. Під час бігу організм людини насичується киснем, пришвидшується метаболізм, а тіло підтягується. І не лише в області живота.

people-2592247_640

5 простих способів для схуднення живота – Скакалка

Згадайте дитинство – придбайте собі скакалку. Тут як з і бігом – елементарно та ефективно. Стрибки на скакалці – це кардіовправа, яка тренує серцево-судинну та дихальну системи, а також зміцнює м’язи. І, звісно ж, сприяє схудненню живота і тіла загалом.

5 простих способів для схуднення живота – Планка

На перший погляд – вправа аж надто проста. Але насправді робити планку вдається не всім відразу. Тут потрібно докласти трохи зусиль і тренувань. Під час цієї вправи задіюються усі м’язи живота, тому ефективність планки важко переоцінити.

girl-4910154_640

5 простих способів для схуднення живота – Скелелаз

Вправа, яка дещо підсилює планку. Потрібно спертись на руки і пальці ніг, а стегна підняти дещо вище. Після цього по черзі притягуйте кожне коліно до грудної клітки. Такі рухи мають нагадувати, наче ви займаєтесь скелелазінням. При цьому поперек прогинати не можна.

5 простих способів для схуднення живота – Вакуум

Вакуум належить до тих вправ, які легко робити, проте їх ефективність для схуднення живота залишається високою. Є одна умова: вакуум найкраще робити зранку, натще.

Робимо вправу так:

  • 1. глибокий видих, сильно втягуємо живіт так, щоб він тягнувся назад і до хребта.
  • 2. затримуємо дихання і фіксуємось у такому положенні доти, доки зможемо.
  • 3. випускаємо живіт і повільно вдихаємо.
  • 4. повторюємо регулярно, постійно збільшуючи кількість разів. Оптимально досягти 20-30 разів.

Ну і важливо не забувати: схуднення живота неможливе без правильного харчування. А от якщо підійти комплексно і з гарним настроєм усе обов’язково вдасться.