Як приготувати суші вдома


16 June, 2020
sushi-2856545_1280.jpg (106.18 Kb)

Затишний ресторанчик, ввічливі офіціанти, романтичний вечір - це все, звісно ж, прекрасно. Але часом так хочеться вміти приготувати різноманітні смаколики самотужки. Розказуємо, як приготувати суші вдома.

Насправді - нічого надзвичайного. Прочитавши цю статтю, ви легко приготуєте таку вечерю вдома - для святкування чи просто так.

Набір продуктів:

  • 200 грамів круглого рису;
  • 2,5 ст л рисового оцту;
  • 1,5 ст л солі;
  • 2 ст л цукру;
  • пресовані водорості норі 20х30 см (продаються у супермаркетах);
  • інгредієнти для начинки на ваш смак ( лосось, курка, сир, авокадо, огірок тощо);
  • спеції - імбир, васабі, соєвий соус;
  • китайські палички.

Якщо плануєте не обмежуватись одним разом, а хочете готувати приготувати суші вдома частіше, купіть також бамбуковий килимок. З ним формувати роли набагато простіше.

maki-5173232_1280.jpg (63.11 Kb)

Рис

Спочатку починаємо варити рис.

Обов’язково - на слабкому вогні. Поки рис ще буде теплим, додаємо заправку із оцту та цукру, ретельно розмішуємо. Щодо солі, то її можна додати як у процесі варіння, так і разом зі заправкою.

Начинка

Далі готуємо начинку. У нашому випадку це буде лосось, який не потребує особливої мороки. Філе риби розрізаємо на тонкі шматочки (приблизно 7-10 міліметрів). Скільки давати риби - справа вашого смаку. В ідеалі - чим більше, тим краще. Можна скомбінувати рибу із сиром, авокадо чи з будь-чим іншим.

Норі

Тут усе залежить від начинки. Якщо її багато, то використовуємо їх такими, як є у пакеті. Якщо начинки, мало, то щоб приготувати суші вдома, розрізаємо їх на половинки.

118933_w640_h640_nori-50-listov.jpg (65.88 Kb)

Готуємо рол

Завершальний етап - правильно скрутити рол. Для цього і потрібен бамбуковий килимок. Можете скористатись лайф-хаком - обгорнути килимок харчовою плівкою, щоб легше було потім відмити. Отже, кладемо на килимок норі ( половинку чи цілий - залежить від начинки) обовя’зково гладкою стороною донизу. Далі - накладаємо начинку. Її товщина має бути приблизно 1 см, але головне - класти щільно, уникаючи прогалин, бо від цього напряму залежить зовнішній вигляд вашого ролу. Тепер посередині рису треба викласти начинку - лосось. Краєчок норі залишаємо пустим. Тоді повільно скручуємо водорості докупи. Бажано робити це міцно, аби продукти гарно зафіксувались. Далі змочуємо руки у воді і наче приклеюємо вільний край норі до основної трубочки.

Роли мають відпочити, добре охолонути, лише після цього їх можна споживати. Аби краще розрізались - змочуйте ніж у воді. Це збереже краї страви акуратними.

food-39752_1280.jpg (111.95 Kb)

Як бачите, приготувати суші вдома не так і складно. Не відмовляйте собі у гарних походеньках, але про всяк випадок збережіть цю інструкцію і дивуйте своїх близьких кулінарними здібностями.

Не забудьте підписатися на Наш канал:

Схожі матеріали