Гладенькі ніжки, незважаючи ні на що!

sugaring2

ЛИСТ ДО РЕДАКЦІЇ

Добрий день, редакціє,

Вечір п’ятниці я присвячую online-відпочинку, оскільки в робочі будні використовую інтернет суто в робочих цілях і бігом встигаю переглянути новини. В суботу – хатні клопоти, а неділя – день сім’ї та здорового відпочинку.

Переглядаючи «Щоденник красуні» на Фейсбуці, натрапила на статтю про шугарінг і вирішила прочитати, що ж пишуть тут, адже саме зараз, влітку, це тема №1, думаю, не лише для мене.

Розумію, що наші ніжки та інші зони повинні бути гладенькими в будь-яку пору року, але влітку ми найбільше звертаємо на це увагу. Сонце, спека аж ніяк не передбачають джинси, хочеться вдягнути щось легеньке, щоб не було жарко. Але часто стикаємось з такою неприємністю, як подразнення шкіри на ногах після депіляції чи врослі волосинки. Я особисто перепробувала практично усі методи депіляції, і жоден з них не приніс мені такого результату, як би хотілось. А от до шугарінгу я ще, мабуть, не дозріла. Хоча знайомі кажуть, що це менш болюча процедура, ніж воскова депіляція.

Дивлячись на переваги так званої «цукрової» депіляції, хочеться негайно спробувати, але цікавить ще одне запитання: чи можна проводити цю процедуру тим, хто страждає від варикозного розширення вен і який метод депіляції є найбільш безпечним при цьому захворюванні. Можливо, хтось з читачів має власний досвід і захоче розповісти, як боротись з зайвими волосинками при варикозі, щоб не нашкодити собі. Наперед вдячна за допомогу.

Олена

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook:

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.