Готуюсь до весни

scrub

Доброго дня, редакціє «Щоденника красуні»

Хочу подякувати вам за статтю «Готовність до весни», яка нарешті зрушила мене з місця. Я довго не могла зібратися з тим, щоб працювати над своїм тілом. Дивлячись у дзеркало і на фотки з моря, у мене виникали критичні зауваження до себе самої. Але розпочати щось робити – ніяк руки не доходили. Взимку під теплим одягом зайвих сантиметрів на тілі ніхто не бачить, а ходити у спортзал особливо немає часу.

Прочитавши першу статтю «Готовність до весни № 1», я зрозуміла – це для мене. Краще робити хоч щось потрошки, ніж не робити взагалі, сказала я собі. І вирішила, що буду дотримуватися порад зі статті. Тим більше, нічого особливого від мене не вимагали, просто кілька разів на тиждень прийняти душ із антицелюлітним гелем та скористатися скрабом. І я вам скажу, це справжнє задоволення. Розумію, що за тиждень від зайвого жирку не позбутися, але це настільки приємно доглядати за своєю шкірою. Це справжня spa-процедура у моїй власній ванні.

Дуже дякую вам за поради. Я пообіцяла собі, що увесь місяць буду дотримуватися ваших порад і обов’язково поділюся з вами своїми досягненнями.

Оксана

м. Рівне

Щоденник красуні

Дорога Оксано, щиро підтримуємо ваше прагнення до краси та ідеалу. Бажаємо вам наснаги на цілий місяць процедур, струнких форм і розкішних фотографій з моря в купальнику.

Якщо ви бажаєте висловити свої думки про статті, розповісти про враження або просто поділитися своїм настроєм, – пишіть нам! Електронна пошта: krasainfo.com@gmail.com, сторінка у Facebook: Щоденник красуні

Найцікавіші листи ми обов’язково опублікуємо на сайті Щоденник красуні.